JUŻ WKRÓTCE NOWE LIMITOWANE WYDANIE ZAPISZ SIĘ NA SUBSKRYPCJĘ  >>>   KSIĄŻKA NA PODSTAWIE KULTOWEGO FILMU. William Arntz, Betsy Chasse i Mark Vincente, twórcy kultowego filmu pod tym samym tytułem, wraz...
Strefa Klienta:      
Login:   Hasło:  
          Rejestracja klienta  |  Zapomniałem hasło  |  Twój koszyk

Reklama

Reklama

 Zapraszamy do promowania Twoich usług na naszym portalu.

Nasza, powiększająca się z dnia na dzień, baza adresowa liczy sobie obecnie ponad 3000 subskrybentów newslettera.  Są wśród nich uczestnicy organizowanych przez Manawę od ponad 10 lat szkoleń (w Polsce i za granicą) oraz, zainteresowani ofertą rozwoju osobistego, czytelnicy wydanych przez nas książek i osoby, które regularnie zapisują się na listę mailingową.


Dzięki reklamie u nas Twoja oferta będzie docierać do coraz większej liczby klientów.

 

Nasze produkty reklamowe:

Jednorazowe zamieszczenie informacji w newsletterze (data i miejsce imprezy, nazwisko osoby prowadzącej, 4-5 krótkich, niezłożonych podrzędnie zdań opisu oraz ewentualnie grafika ilustrująca).  - 250 pln brutto.

Newsletter dedykowany (do 2 tys. znaków plus grafiki) - 500 pln brutto. W przypadku kiedy tekst wymaga korekty gramatycznej, stylistycznej, ortograficznej lub interpunkcyjnej dodatkowa opłata wynosi 100 pln brutto.

Jeśli nie masz gotowego materiału promocyjnego istnieje możliwość przygotowania przez nas profesjonalnego tekstu z dostarczonych materiałów - 350 pln brutto.

Publikacja ogłoszenie tekstowego (do 5 tys. znaków) - w Polecanych Szkoleniach (utworzenie podstrony).  500 pln brutto za każdy miesiąc emisji.

Banner  468x60   - 400 pln brutto za każdy miesiąc emisji.

Billboard 750x100   - 500 pln brutto za każdy miesiąc emisji.Kontakt w celu zamówienia reklamy, zapytania o ofertę indywidualną:
manawa[@]manawa.com.pl


* Zastrzegamy sobie prawo odmówienia usługi reklamowej bez podania przyczyny
Kategorie
Newsletter Manawy
Wyszukiwarka

Polecamy
Cena: 350,00 PLN
Zaprzyjaźnione strony

 
 
 
 
NATURALNE CENTRUM ZDROWIA
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
  
 
 

 
 
 
Webmaster:
ITB Vega
© Wydawnictwo Manawa, Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna | Regulamin | Terminy i koszty wysyłki | Polityka prywatności | Pomoc | O firmie | Kontakt