/css/sheet-print.css'}

O firmie

O FIRMIE

Działalność wydawniczą i szkoleniową prowadzimy pod szyldem Manawy już od dziesięciu lat. Organizujemy kursy o tematyce psychologicznej oraz rozwoju osobistego. Na wykładach i szkoleniach gościmy również zagranicznych autorów publikowanych przez nas pozycji, takich jak Bruce Moen czy Serge Kahili King. Współpracujemy w wybitnymi trenerami i naukowcami z kraju i zagranicy, propagującymi wiedzę holistyczną o wielowiekowej tradycji w połączymi z najnowszymi odkryciami nauki.

Od 2007 roku jesteśmy oficjalnym organizatorem kursów oryginalnej metody Ho'oponopono według Morrnah Simeony w Polsce. Kursy organizujemy we współpracy z Pacifica Seminars - fundacją założoną przez Morrnah Simeonę . Jej celem jest sprawowanie pieczy nad tym, aby metoda Morrnah przetrwała i nie straciła swojej skutecznosci, w obliczu wielu jej zniekształceń i modyfikacji, jakie obecnie mają miejsce. 
 
Oferta naszego sklepu obejmuje zarówno publikacje i produkty Manawy, jak i zaprzyjaźnionych wydawnictw oraz twórców.
 
Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług i zapraszamy ponownie.

Warning: Smarty error: unable to read resource: "core/footer-print.tpl" in /home/platne/serwer14098/public_html/libs/Smarty/Smarty.class.php on line 1092