KURS HO'OPONOPONO MORRNAH NALAMAKU SIMEONY BASIC I  Warszawa 9/10 czerwca  2018    REZERWUJĘ MIEJSCE>>>          Prowadzi  Joanna Mądrzak...
Strefa Klienta:      
Login:   Hasło:  
          Rejestracja klienta  |  Zapomniałem hasło  |  Twój koszyk

METODA HO'OPONOPONO MORRNAH SIMEONY

Jesteś w: Artykuły » METODA HO'OPONOPONO MORRNAH SIMEONY

BASIC II KURS HO'OPONOPONO WEDŁUG MORRNAH SIMEONY
HO'OPONOPONO - POWRÓT DO DOMU - JOANNA MĄDRZAK
URUCHOMIĆ WEWNĘTRZNY PROCES - KATARZYNA SOŁTAN


Ho'oponopono w Hawaii State Hospital
Nieporozumienia na temat ho'oponopono - Michael Micklei


DWADZIEŚCIA LAT Z HO'OPONOPONO - ANNA KLIGERT
Artykuł dotyczy oryginalnej metody Morrnah Nalamaku Simeony, a nie jej współczesnych skomercjonalizowanych i spłyconych przeróbek.
 
Jeśli lubisz uczyć się z pewnego źródła, to ważna będzie dla ciebie informacja, że nasze szkolenia organizowane są pod egidą i superwizją założonej przez Morrnah Simeonę fundacji Pacifica Seminars.
 
Na naszych kursach nauczysz się prawdziwej metody z linii przekazu Morrnah Simeony.
HAWAJSKA SZTUKA UZDRAWIANIA - JĘDRZEJ FIJAŁKOWSKI

Z radością prezentujemy, gorący jeszcze, artykuł Pana Jędrzeja Fijałkowskiego bardzo wnikliwie zgłębiający hawajskie tradycje. Tekst ukazał się w magazynie Czwarty Wymiar (numer 7/2014). Pan Jędrzej jest dziennikarzem w ogromnym doświadczeniem, autorem książek, a także fotografem. Jego prace możecie obejrzeć klikając w ten LINK.

Ramy magazynu nie pomieściły tekstu w jego obszernej całości, więc specjalnie dla Was prezentujemy na wstępie również te pominięte w druku fragmenty.

Noho ka mana i keia manawa

Moc jest tu i teraz

 

…Znajomi z kontynentu myślą, że skoro mieszkam na Hawajach żyję, jak w raju. Mam niekończące się wczasy. Sączymy Mai Tai, tańczymy, surfujemy na deskach. Czy oni zwariowali? Od 15 lat nie byłem na desce…

Tą kwestią głównego bohatera, granego przez George’a Clooneya zaczyna się film „Spadkobiercy”, rozgrywający się współcześnie na największej wyspie Hawajów, Oahu..

W dzisiejszych współczesnych wieżowcach zamerykanizowanych Hawajów, wyglądających jak żywcem przeniesione z centrum Nowego Jorku, trudno doszukać się choćby cienia tych wysp z czasów ich niepodległości, z czasów Kahunów.

Czy myślicie, że skoro mieszkacie na Hawajach – to na każdym roku ulicy, czeka na was Kahuna, żeby podzielić się swoją wielowiekową mądrością?

Nic z tego. Hawaje z kolorowych pocztówek dla turystów nęcą zachodem słońca, palmami, girlandami kwiatów kołyszących się na szyjach kręcących pupami hawajskich tancerek. Chociaż uzdrowiciele też są. Na każdej z wysp czekają na naiwnych, wciskając im swoje tandetne umiejętności, pozbawione znaku towarowego i nieszkodliwe, ale i niepomagające zioła. Biznes is biznes. A jeśli na naiwności jednego człowieka drugi człowiek może zarobić – czemu nie. Korzyść wydaje się obopólna.

Na Hawajach osoby, które mówią językiem starohawajskim, rdzennym językiem Kahunów – można policzyć na palcach. Językiem hawajskim posługuje się 2000 osób - 0,1% ludności.

 

 

JOANNA MĄDRZAK

 
ANNA KLIGERT

 

RELACJE OSÓB STOSUJĄCYCH METODĘ MORRNAH SIMEONY


Od 10 lat uczymy w Polsce Ho'oponopono Morrnah Simeony pod egidą założonej przez nią Pacifica Seminars.

Nie jest to wcale znana obecnie powszechnie czterozdaniowa mantra, (która tak naprawdę powstała kilka lat temu i nie pochodzi z tradycji hawajskiej). 

Prawdziwej, kompletnej metody Morrnach Simeony naucza obecnie kilka osób na świecie.

Mamy zaszczyt propagować ją w naszym kraju. 

Z naszych kursów skorzystało już kilka tysięcy osób. Wieloletni praktycy uznają tą metodę za jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych, za styl życia. 

TERMINY KURSÓW HO'OPONOPONO MORRNAH SIMEONY W POLSCE KLIK>>>

 

NADESŁANE DOŚWIADCZENIA 

 

Ho'oponopono jest ze mną od prawie 5 lat. Przyszło do mnie w chwili największego zwrotu w moim życiu. Oczywiście wtedy wydawało mi się, że spotkało mnie nieszczęście, coś, czego nigdy nie zaakceptuję, co mnie zniszczy i cała umrę. Bo po co żyć, jak się straciło sens życia? Na moje szczęście spotkałam wtedy na mojej drodze ludzi, którzy mi pomogli. Między innymi wskazali mi Ho'oponopono jako proces oczyszczania, uwalniania ale też styl życia. Zanim trafiłam na Basic I byłam rozbita, smutna, rozżalona, szukałam przyczyn mojego nieszczęścia. Myślałam ciągle o jednym - dlaczego ja? Dlaczego mnie to się znowu przytrafiło, za co mnie to spotyka?....cięgła udręka, gonitwa myśli, heh!

Teraz jestem zupełnie innym człowiekiem. Jestem spokojna, uśmiechnięta, zadowolona z życia. Dostrzegam wszystkie jego barwy. Znowu, jak kiedyś w dzieciństwie, zakochałam się w naturze, chodzę boso po parku na spacerze z moim staruszkiem psem. Potrafię się zasłuchać w śpiew skowronka, albo zagapić na księżyc w pełni i wzruszyć się tym do łez. Wypełnia mnie spokój i miłość. Nieraz czuję jakby z mojej przestrzeni serca wychodziła taka fala, która rozchodzi się wszędzie wokół mnie. Jakbym była takim kamykiem wrzuconym do wody. Ta fala dotyka wszystkiego na swojej drodze i zmienia to w światło. Piękne uczucie. Lubię to. Przestałam pytać dlaczego, teraz chcę wiedzieć po co. W jakim celu dzieje się coś w mojej przestrzeni. Czego mam doświadczyć uczestnicząc w jakimś wydarzeniu. Właściwie, to coraz mniej o tym myślę. Ufam, że to jest coś, co mnie zbliża do Ja, co pozwoli uwolnić kolejne negatywne powiązania. Odkryta na nowo dzięki Ho'oponopono relacja z moim wewnętrznym Dzieckiem jest dla mnie czymś tak ważnym, że nie wiem jak mogłam kiedyś nie mieć świadomości Jego istnienia. To, że jesteśmy i już zawsze będziemy razem jest oczywiste i tak naturalne jak świt o poranku.

Wiele rzeczy już mam za sobą, znalazłam, oczyściłam i uwolniłam wiele czarnych woreczków. Wiem, że jeszcze sporo mam do zrobienia, ale wiem też, że nie jestem w tym sama.

Jakbym miała jednym zdaniem przekazać co Ho'oponopono zmieniło w moim życiu, to chyba największą różnicą, jaką widzę między poprzednim a obecnym moim życiem jest to, że kiedyś ludzie byli w stanie wyprowadzić mnie szybko z równowagi, zdenerwować, zranić, dokuczyć, dręczyć - a dzisiaj wszystkich ich mam ochotę przytulić do serca i powiedzieć, że wszystko będzie dobrze :)

Lubię siebie taką, coraz bardziej i wiem, że już niedługo zakocham się w sobie na nowo.

Pokój JA

Małgosia 

 

Z Ho'oponopono zetknęłam się po raz pierwszy czytając książkę „Zero ograniczeń". Myślę ,że tak jak większość, którzy przeczytali książkę wyobrażenie o metodzie było bardzo uproszczone, sprowadzone do mantry. Jakież było moje zaskoczenie, kiedy poznałam metodę Ho'oponopono na warsztatach. Największym zaskoczeniem była ankieta, wydawała mi się zbędna, nie sądziłam, że będzie taka przydatna. Pierwsze ankiety były dosyć oszczędne w treści jednak z każdym kolejnym krokiem nabierałam zaufanie do metody. Następne były niekiedy bardzo rozbudowane. Teraz wiem, że to proces, szczera rozmowa ze sobą,   ze swoją podświadomością. Wymaga pełnej otwartości, zaufania, odwagi do uwolnienia czasem bardzo trudnych emocji. Ważna jest świadomość, że nikt cię nie ocenia, że możesz się komunikować ze Wszechświatem, że jesteś jego częścią. Uświadomić sobie jak ważni są przodkowie, aby nasze obecne życie było pełne, harmonijne bez obciążeń płynących z Rodu. Metoda uzdrawia wszystko, emocje, relacje, finanse, jedyne to ją stosować ...najlepiej systematycznie :)

To co jeszcze wzmacnia ten proces to medytacja którą gorąco polecam. Odkąd stosuję Ho'oponopono w moim życiu jest więcej spokoju, równowagi, zaufania, że jestem prowadzona i zaopiekowana.


Ewa                          


Kurs Basic I miałam w lipcu 2017 w Warszawie. Doskonale pamiętam ten weekend, było gorąco a ja jechałam na kurs, który nie wiedziałam, co mi przyniesie, ale wiedziałam, że miałam się tam znaleźć. Od samego początku poczułam ogromną wartość tego procesu, po usłyszeniu słów, które przekazała nam Morrnah, o uhonorowaniu wszystkich i wszystkiego, to było coś czego poszukiwałam. 

W grudniu uczestniczyłam w warsztatach: Moja relacja z Podświadomością i Moja relacja z Przodkami, które dla mnie były wspaniałym uzupełnieniem tego czego zdążyłam się nauczyć i doświadczyć w trakcie stosowania procesu. 

Od momentu, kiedy odbyłam kurs i warsztaty do tej pory, mogę powiedzieć, że dzięki Ho'oponopono zyskałam spokój i większą równowagę, czuję ogromne połączenie z moją Unihipili, codziennie z nią rozmawiam, jestem jej wdzięczna i każdego dnia mówię jej jak bardzo ją kocham. Czuję jak bardzo sytuacja wokół mnie się zmienia a pole pracuje i uzdrawia różne rany, "których się nabawiłam przez wieki". 

Każdego dnia jestem wdzięczna za możliwość poznania tej metody i za poczucie błogości, jakie wnosi w moje życie. 


Pokój JA 

Bożena


Z Ho'oponopono pierwszy raz zetknęłam się czytając książkę Joe Vitale i nie mając jeszcze pojęcia, że z ho'oponopono nie ma nic wspólnego. Jestem jednak wdzięczna, bo gdy zaczęłam szukać gdzie jest źródło dotarłam na kurs do Joasi. Praktyka przede wszystkim pozwoliła mi odkryć, co oznacza być uważnym. Nigdy wcześniej nie dostrzegałam tylu drobnych, ale niezwykłych rzeczy, zjawisk, uczuć. Dzięki Ho'oponopono odkryłam potęgę relacji z przodkami. Jest to coś, czego wcześniej w ogóle nie dostrzegałam, nie wydawało mi się potrzebne i istotne. Samo wpisywanie przodków do ankiety spowodowało, że odkryłam wyjątkowe relacje (szczególnie z prapraprababcią Ulianną, której siłą rzeczy nigdy osobiście nie poznałam, a ta więź jest dla mnie niezwykła i niewytłumaczalna). Cudownie jest wiedzieć, że oni są i zawsze stoją za mną murem. 

Na tą chwilę nie udaje mi się robić procesu codziennie, ale z całą pewnością Ho'oponopono jest ze mną w codziennym życiu poprzez stałą opiekę nad moją małą Unihipili.

Praktyka pozwala mi odzyskać równowagę/wewnętrzną harmonię którą odczuwam najbardziej bezpośrednio po procesie. Nie oznacza to, że moje życie jest perfekcyjne, bez zmartwień, stresu, nerwów ale jestem ogromnie wdzięczna, że poznałam to wspaniałe narzędzie do pracy ze sobą, genialne w swojej prostocie. 


Agnieszka


Ponieważ proces ho'oponopono  wykonuję już wiele lat (od 2011 roku) trudno jest mi opisywać konkretne sytuacje, które dotyczą nie tylko mnie ale również moich bliskich i znajomych.. Było ich tak wiele.....

Obecnie nie wyobrażam sobie życia bez ho'oponopono. Pomagało mi w wielu trudnych sytuacjach życiowych.

 a także w drobnych, codziennych sprawach. Po wpisaniu do ankiety dzieją się dosłownie cuda.

I tak np. ostatnio, kiedy zobaczyłam, że ma się odbyć kurs ho'oponopono BASIC II w Warszawie , zmartwiłam się, że akurat teraz,

ponieważ bardzo chciałabym uczestniczyć w nim ale jestem w trakcie remontu mieszkania i ze względu na finanse nie będę mogła 

sobie na to pozwolić. No więc wpisałam  "mój problem " do ankiety. Po kilku dniach odwiedził nas syn i zaproponował, że chętnie zapłaci za 

mnie za ten kurs. Będzie to dla niego okazją do zrewanżowania się za korzyści jakie również miał dzięki wykonywaniu przeze mnie procesu ho'oponopono.

Jakie było jego zdziwienie, kiedy okazało się, że w najbliższej wypłacie zostało mu przelane więcej pieniędzy dokładnie o taką kwotę, którą zapłacił  za mój udział w kursie. 

Były to ( jak się okazało) jakieś niespodziewane dodatkowe pieniądze od kierownictwa. Czy był to przypadek ?

Inny przypadek, tez z ostatnich dni: Synek mojego siostrzeńca miał 2-óch kolegów w szkole, którzy bardzo mu dokuczali. Po opisaniu całej sytuacji w ankiecie,

po upływie niespełna kilku dni koledzy przestali być do niego wrogo nastawieni. A kiedy akurat po paru dniach urodziła się jego siostrzyczka ( i tego dnia nie było go w szkole),

jeden z tych kolegów przysłał mu SMS-a z gratulacjami i życzeniami z okazji narodzin siostry. Chłopiec był tak zadowolony i jednocześnie zdziwiony, że takiego SMS-a przysłał mu akurat ten kolega. (Niby normalna sprawa, ale znając tych chłopców i wiedząc jak zachowywali się poprzednio, taka zmiana jest wprost nie wytłumaczalna )

Jeszcze inna sytuacja: Kolega z pracy dowiedział się parę dni przed terminem, że będzie miał sprawę w sądzie o widywanie się z dzieckiem (rozwodzą się z żoną) i nie miał pieniędzy na adwokata. Opisałam w ankiecie jego sytuację.

I co się okazuje ? Sprawa tego dnia się nie odbyła z powodu braku tłumacza (żona jest z Ukrainy ale oficjalnie powinna znać  j. polski - więc właściwie tłumacz nie powinien być potrzebny) i została przełożona na następny dzień. A mój kolega w drodze powrotnej do domu, dostał telefon od swojego znajomego, który powiedział mu, że ma przyjaciela, którego żona jest adwokatem. Teraz jest ona na urlopie macierzyńskim, ale jeśli znajdą kogoś do opieki nad dzieckiem, to będzie mogła pojechać na sprawę i pomóc mu w ramach koleżeńskiej przysługi.

I dzięki niej, sprawa, która odbyła się następnego dnia zakończyła się korzystnie dla mojego kolegi. 

Są to tylko przykłady z ostatnich tygodni.

Maldemia 

 

 

Byłam na kursie Basic I pod koniec października '17 i zaraz po kursie zaczęłam robić proces. Tydzień poźniej moja mama miała wylew i wylądowała w szpitalu. Po konsultacji z Joasią zaczęłam wpisywać w ankietę chorobę mojej mamy i co ona mi robi, ale również szpital, miejsce pod szpitalem, dokładny adres szpitala, lekarzy, pielęgniarki, osoby pracujące w szpitalu. Efekty były natychmiastowe - lekarka nagle robiła się miła i uśmiechnięta. Pielęgniarki przestały nas "przeganiać" od łóżka mamy. Cofanie się objawów wylewu było bardzo szybkie, a po każdym procesie wręcz skokowe zmiany na lepsze. Po jakimś czasie przeniesiono moją mamę do innego szpitala na rehabilitację i tam miała salę dwu osobową - w ankietę wpisywałam wszystko - adres, piętro, numer pokoju, sąsiadkę mamy oraz cały personel, imiona rehabilitantów, nazwiska lekarzy i ordynatora, imiona salowych i pielęgniarek. Efekt - ten pokój jest  najprzyjemniejszy, takie pacjentki mogą być u nas zawsze :) Panie, które spędziły ze sobą w szpitalu w jednym pokoju 9 tygodni są ze sobą zaprzyjaźnione, szczęśliwe, że tak "dobrze trafiły na siebie". No i obie mają bardzo dobre rezultaty rehabilitacji. 

Często też czyściłam mentalnie cały ten szpitalny pokój kolorami, jak do przygotowania stołu Mahiki.

Miałam również bardzo trudną rozmową w Urzędzie Skarbowym w dziale kar i egzekucji z bardzo niemiłą urzędniczką.  W trakcie, kiedy pani szukała dokumentów, a wcześniej nakrzyczała na mnie więc byłam już mocno spanikowana - przypomniało mi się o Kolumnie Boskiego  Pokoju i natychmiast ją zastosowałam. Urzędniczce w tym momencie zmienił się wyraz twarzy i poinformowała mnie, że można napisać podanie z prośbą i odstąpienie od wymierzenia kary!!!!! Przeżyłam szok!!!! 

To jest tylko część moich doświadczeń, one są dla mnie bardzo spektakularne i oczywiście bardzo cieszą i  motywują do ciągłego wykonywania procesu :)

Proces staram się wykonywać codziennie, są małe wyjątki. 

Zmiana jest we mnie ogromna.

Uważam, że teraz mam dużo więcej wewnętrznego spokoju. Niby od dawna wiem, że nie mam wpływu na wszystko, ale bardzo starałam się, a właściwiej byłoby to nazwać - szarpałam się, żeby jeszcze coś więcej, może coś przeoczyłam, może...może... 

Teraz bardzo dobrze wiem, że to strach mną szarpał. 

Zauważyłam, jak mało ufałam mojej Unihipili, choć miałam od Niej znaki i jeśli zdarzyło mi się w spontaniczny sposób zadziałać wg Jej podpowiedzi, to zawsze było dobrze. A mimo to moje ego bardzo zaburzało moją relację z moją podświadomością. Teraz mam pewność, że Ona wie lepiej, że warto zapytać i posłuchać się. 

Moje ciało przestało dygotać, czuję spokój! Moje słowa są bardziej przyjazne, a twarz jeszcze częściej się śmieje. :)

Mam wrażenie, że jeszcze za mało robię na rzecz porozumienia z Unihipli, że mogę mieć jeszcze lepszy z Nią kontakt i czerpać jeszcze więcej z Jej doświadczeń.

Dlatego chcę się dowiedzieć więcej i stosować.

Joanna

www.polanprint.pl

 

 

Pierwszy raz usłyszałam o ho'oponopono w grudniu 2015 r., kiedy mojego tatę powalił rozległy zawał serca, a "przy okazji" zdiagnozowano raka prostaty z przerzutem do kości (na scyntygrafii kości obraz był czarny od czubka głowy do kolan włącznie). Wtedy mój znajomy powiedział, że potrzebuje dane do ankiety ho'oponopono. Zapytałam: a co to za czary-mary? Coś tam mi tłumaczył, ale nie bardzo rozumiałam. W internecie znalazłam kurs Pacifica Seminars, prowadzony przez Joannę. Miałam dużą dziurę finansową, a kurs kosztuje... Mój znajomy powiedział, żebym nas zapisała, a on zapłaci. Tak też się tało i w lutym 2016 poszliśmy na kurs. On po 5 min. wyszedł, bo nie dosłyszał, a nie chciało mu się wysilać. Nie wiedziałam wtedy, że 2016 r. będzie dla mnie najcięższy pod każdym względem. Kurs "przyszedł" do mnie w najlepszym do tego momencie. Do tamtego czasu żyłam dniem dzisiejszym, lekceważąc moje korzenie i dziedzictwo przodków. Kurs spowodował otworzenie pewnej klapki i olśnienie: jesteśmy sumą naszych przodków i dźwigamy na sobie doświadczenia pokoleń, te rozwijające, ale i te bardzo trudne...  I że nasze dzieci dźwigają także nasz energetyczny ciężar... Zaczęłam robić ankietę. Odlożyłam ocenę treści procesu, wychodząc z założenia, że jego siła jest także w tym, że jest robiony przez wiele osób w taki sam sposób. Zdarzało się, że proces robiłam dwa razy dziennie. W tej chwili robię proces wtedy, kiedy czuję taką potrzebę: czasem dwa razy w tygodniu, czasem raz na dwa tygodnie. W chwili obecnej mam na koncie równo 250 procesów (tak, każdy liczę i zapisuję). Od ukończenia kursu:

* po pierwszym procesie, tym na kursie, mój teść, który w śpiączce od kilku miesięcy był uwiązany do ziemi  - został uwolniony;


* mój tata, któremu nie dawano 3 mies. życia, w wieku ponad 80. lat z pampersa wrócił do sprawności i przy tak rozsianym raku do kości, bez brania leków przeciwbólowych żyje bez bólu - ewenement medyczny na skalę światową;

 

* olśniło mnie, że nie ma co się siłować z życiem, bo każda walka wymaga ofiar i krwi. Wolę płynąć z prądem, co nie oznacza bierności, tylko akceptację. I jakoś tak "dziwnie wszystko samo się układa". Nauczyłam się odpuszczać chciejstwo bez rezygnowania z osiągania celu;

 

* mam wokół siebie fajnych, życzliwych ludzi. Inni zniknęli :) A jak się pojawiają - wpisuję ich w ankietę i sprawa "sie załatwia". Mam zaufanie do Kosmosu, że rozwiązanie, które mi podsuwa, jest najlepsze w danym momencie. Nie zawiodłam się :)

 

* Od kiedy systematycznie oczyszczam moje relacje ze wszystkimi i wszystkim - moje życie jest pozbawione lęku o przyszłość moją i moich dzieci. A jak się pojawia - wpisuję go w ankietę :)

 

Pokój JA

Ania  

 

Stosowanie procesów Ho'oponopono umożliwiło mi zharmonizowanie mojego życia i mojej rodziny. 

Unormowały się złożone wcześniej relacje z sąsiadami, które były bardzo napięte od kilku pokoleń.

Relacje z bliższą i dalszą rodziną uległy bardzo dużej poprawie i ociepleniu. 

Odczuwam bardzo silne połączenie z moim Stwórcą. Zauważyłem także duże zwiększenie mojej kreacji.

Za pomocą procesów Ho'oponopono oczyszczam prowadzone przeze mnie projekty zawodowe. 

Wcześniej beznadziejne wydawałoby się sytuacje, uspokajają się, ulegają poprawie i projekty można zakończyć sukcesem.

Po każdym procesie Ho'oponopono wyraźnie można odczuć, że jakaś mała cząstka balastu zostaje uwolniona, rozpuszcza się i bezpowrotnie odchodzi.


Pozdrawiam,

Ksawery


 

Jeśli chodzi o praktykowanie Hooponopono, to zauważyłam, że pewne osoby znikają z mojego życia, a inne wracają i to się dzieje z taką częstotliwością, że trudno uwierzyć. Raz w ciągu tygodnia spotkałam, miałam kontakt telefoniczny lub dowiedziałam się przypadkowo o tylu sprawach, gdzie przez lata nic podobnego mi się nie przydarzyło. Juz robiąc ankietę często zmienia się postrzeganie sytuacji, którą chcę rozwiązać, a niejednokrotnie opisując mój wpływ na dany problem widzę, że główną przyczyną problemu mogłam być ja i cieszę się, że się o tym dowiaduję, bo chyba najłatwiej jest obwiniać innych, a raczej na ich zmianę mamy mały wpływ. Widzę olbrzymi wpływ Hooponopono na moje życie, choć nie do końca jeszcze to wszystko ogarniam, bo każda zmiana pociąga za sobą kolejne (jak efekt motyla) i czuję, że dużo spraw jeszcze przede mną do rozwiązania. Czasem mijając inne osoby widzę w nich znajomych, bliskich, których dawno nie widziałam lub odeszli.


Pozdrawiam i do zobaczenia

Kinga 

 

 

Witaj Joasiu

  Chciałabym bardzo podziękować za kurs, za atmosferę jak stworzyłaś, a przede wszystkim za to, co nam ofiarowałaś – Ho’oponopono. Pisanie ankiety nie sprawia mi trudności, czasem mam taką myśl, że może robię to źle, ale oczyszczam to i ufam, ufam sobie. Brakowało mi tego narzędzia, jakim jest Ho’oponopono. Od półtora roku "pracuję" nad sobą. Pierwszą książką, jaką przeczytałam była "magia cudów" Max Freedom Longa i kolejne jego książki. Potem było mnóstwo różnych książek, ale ciągle mi czegoś brakowało. Tego żeby ktoś napisał, że jeśli czegoś chcesz od życia powinieneś najpierw BYĆ CZYSTY I WOLNY na wszystkich poziomach swego życia fizycznego i mentalnego i jeszcze powiedzieć jak to zrobić. Ho oponopono to odpowiedź dla mnie. 

Dziękuję jeszcze raz za wszystko, za Ho oponopono, za cierpliwość za energię, którą nam przekazałaś.


Edyta 


 

Droga Joanno,

 

w pierwszej kolejności chciałam jeszcze raz podziękować za warsztaty.

Hooponopono naprawdę zmieniło i zmienia moje życie. Mija troszkę ponad miesiąc, ponad 10 procesów zrobiłam na ok 20 problemów związanych z moimi finansami (mandaty!!! przestały się sypać), z moją seksualnością, moim ciałem i alergiami i chorobami somatycznymi, oczyściłam nasz dom i piwnice w wigilię święta zmarłych. Regularnie odwiedzają mnie rożne dusze zmarłych przodków we śnie (stan snu to wiele powiedziane-spię z pełną świadomością i widzeniem).

Wpisywałam w ankietę moje związki partnerskie, oczyściłam miejsce koncertu i drogę i członków zespołu (twierdzili ze to najlepszy koncert w ich karierze scenicznej- 21 Pilots Vorst National Brussels).

Stosuje kolumnę pokoju, stół Mahiki i dwa razy Misę Indygo.

Przychodzi mi to łatwo i widzę efekty. Czuje się jakbym czekała właśnie na takie narzędzie.

Po prawie 15 latach intensywnej pracy nad sobą (wyjście z uzależnienia od alkoholu, narkotyków i leków, papierosów i obżarstwa), po terapiach dzieciństwa, traum, warsztatach rozwojowych, praktyce 12 kroków, ponad 10 letniej praktyce jogi czuję, że to właśnie to.

Dziękuję za zaproszenie na drugi stopień warsztatów. Niestety nie mam juz wolnego w tym roku i nie mogę w piątek 25/11 uczestniczyć. Natomiast na pewno zapisze sie na drugi stopień po nowym roku.

 

Pozdrawiam ciepło i wysyłam pokój od JA

 

Karolina

 

 

2016-12-12

Dziękuję, że jesteś wierna tej metodzie i że przekazujesz ją innym ludziom.

To jak uzdrowienie po ciężkiej chorobie, po zajęciach czuje, że mam dostęp do swoich uczuć i do zgromadzonych wspomnień. Mogę wejść do środka samej siebie i posprzątać z cierpliwością i miłością.

Wszytko wokół jest takie samo - to ja się zmieniłam :)

Bardzo bardzo dziękuję kochanej Morrnah Simeonie, Tobie i wszystkim którzy biorą udział w tym wielkim sprzątaniu!

Oczywiście, że znajduję czas na praktykę procesu - ileż można błądzić w ciemności? :)

Uwielbiam chwile cichego bezruchu po zakończeniu procesu... tak jak bym zdjęła z barków ciężkie worki z kartoflami  :)

Pozdrawiam,

Nadia 

HO'OPONOPONO WEDŁUG MORRNAH SIMEONY

 

 Przesłanie Ho'oponopono

 
 
Wrocław 30 czerwca/1 lipca REZERWUJĘ MIEJSCE>>>    


Od 10 lat uczymy w Polsce Ho'oponopono Morrnah Simeony pod egidą założonej przez nią Pacifica Seminars.

Nie jest to wcale znana obecnie powszechnie czterozdaniowa mantra, (która tak naprawdę powstała kilka lat temu i nie pochodzi z tradycji hawajskiej). 

Prawdziwej, kompletnej metody Morrnah Simeony naucza obecnie kilka osób na świecie.

Mamy zaszczyt propagować ją w naszym kraju. 

Z naszych kursów skorzystało już kilka tysięcy osób. Wieloletni praktycy uznają tą metodę za jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych, za styl życia.

ZOBACZ, JAK PRAKTYKA HO'OPONOPONO POMOGŁA W ICH ŻYCIU >>> 

Naszą misją jest, aby Skarb, jaki podarowała nam wszystkim Morrnah, mógł przetrwać dla potomności w swojej oryginalnej wersji.

 

Ile procent życiowej energii poświęcasz na problemy w relacjach (z żyjącymi lub zmarłymi osobami, z sytuacjami, problemami)?
Jeśli:
- żyjesz w poczuciu winy lub krzywdy, masz poczucie krępujących więzów z rodziną, znajomymi, kolegami z pracy,
- czujesz, że stare, wydawałoby się dawno już zakończone związki, wciąż trwają w twojej świadomości,
- doświadczasz powtarzających się, często w innym "opakowaniu", problemów emocjonalnych, międzyludzkich, finansowych, z którymi nie możesz sobie poradzić,
- chcesz mieć lepszy kontakt z podświadomością,
- szukasz inspiracji i swojej ścieżki życiowej,
- pragniesz zmiany, wyjścia z rutyny,
- odpowiedzi na pytania kim jesteś i dokąd zmierzasz,
- nowych jakości w relacjach.

To jest to kurs dla Ciebie. 

Dlaczego wiele cudownych metod działa tylko krótkofalowo, a problem wkrótce powraca? Wszyscy dążymy do spełnienia, wolności emocjonalnej i finansowej. Stosując kolejne, nie zawsze skuteczne techniki, zapominamy często, że jesteśmy sumą naszych przodków, a jakość naszego życia utkana jest z relacji jakie tworzymy (nie tylko świadomie) zarówno z bliskimi, przodkami, jak i ze Światem. Trudno oczekiwać, że "wyczarujemy" sobie lepszą wersję siebie, jeśli nie uzdrowimy wcześniej tych relacji.

Prawdziwa, kompletna metoda Morrnah Simeony jakiej nauczysz się na kursie w oryginalnej, nieskróconej wersji, pozwala rozwiązywać problemy nie na poziomie ich skutków, ale na poziomie ich przyczyny. Stąd też wynika jej niezwykła, słynna już skuteczność.

Ho'oponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) wszystko to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. Wiedza ta dostępna była też innym pierwotnym kulturom i przez wielki kultywowana przez naszych przodków.

Morrnah Simeona, słynna kahunka hawajska, której wielkie zasługi dla społeczeństwa docenione zostały nawet przez ONZ i Uniwersytet Cambridge,  zaadaptowała ów rytuał do czasów współczesnych, tak aby każdy mógł go stosować  samodzielnie i odnaleźć swoją własną tożsamość, swój indywiduany blueprint.

Jedynym warunkiem jest wzięcie odpowiedzialności za siebie, uwolnienie się od wpływu przekonań i reguł przejętych od mentorów i tzw. guru, a nagrodą wolność emocjonalna i spójność myśli, emocji i czynów, co pozwala na podążanie za inspiracją z góry, zamiast uporczywego kreowania intencji na poziomie umysłu i uzależnień.
 

Ho'oponopono pozwala uwolnić umysłu z tego, co powoduje stres, problemy w relacjach, uzależnienia i więzy emocjonalne, prowadzi do chorób i zaburzeń w naszym życiu. "Resetując" nasz biokomputer, transformując traumy, zaburzenia energetyczne, otwieramy się na nowe możliwości i rozwiązania w naszym życiu.

Ho'oponopono może stosować każdy, bez względu na przekonania i wyznawaną religię. Nie jest do tego wymagane żadne specjalne przygotowanie.

Morrnah polecała Ho'oponopono  również osobom, które zajmowały się uzdrawianiem, zarówno w ramach medycyny zachodniej, jak i healerom. Podkreślała, że wszyscy jesteśmy połączeni ze sobą więzami karmicznymi, tak więc bardzo wskazane jest, żeby oczyścić takie połączenia pomiędzy pacjentem a uzdrowicielem, gdyż w innym przypadku mogą się one uaktywnić w procesie. Metoda ho'oponopono  pozwala na uzyskanie znacznie lepszych efektów pracy bez obciążenia energetycznego.

 

 CELE HO'OPONOPONO

-  uwolnienie z negatywnych powiązań pochodzących z nieharmonijnych sytuacji
-  osiągnięcie równowagi i pokoju; własnego, z innymi, z naturą i z Wszechświatem
-  uzdrowienie
- uwolnienie od negatywnych wibracji, pomoc w uwolnieniu uwiązanych do ziemi dusz zmarłych
- oczyszczenie miejsc,sytuacji, żywych istot i nieożywionych przedmiotów
- w reinkarnacji - osobiste uwolnienie od nieszczęśliwych i negatywnych przeżyć w poprzednich wcieleniach i usunięcie ich bez tworzenia stresu

 

 ZASTOSOWANIE


-  dla dzieci i dorosłych o wyraźnych zakłóceniach i błędnych funkcjach psychicznych oraz fizycznych
-   dla umierających - spotkania rodzinne
- wobec ofiar nieszczęść, samobójców, topielców, ofiar wojen i morderców dzieci, sterylizowanych zwierząt
-   w przypadku zastępczych matek
-   w nieporozumieniach pomiędzy dwiema, lub więcej osobami (w rodzinie, w pracy, biznesie)
-   w opętaniu przez inne dusze
-   przy rozpoczęciu nowej pracy,lub innego przedsięwzięcia; aby usunąć zablokowania, które mogłyby przynieść problemy duchowe, mentalne, fizyczne
-  w uwolnieniu od negatywnych wibracji
- w poszukiwaniu korzeni rodzinnych za pomocą drzewa genealogicznego
-  przy przygotowaniu do pobytu w szpitalu, sanatorium itp.

 

12 STOPNI PROCESU HO'OPONOPONO

 

Trudno w kilku słowach opisać cały proces Ho'oponopono. Jest w nim wiele szczegółów. To trzeba przeżyć. Ogólnie można powiedzieć, że jest zbudowany z 12 stopni. Otwiera się go krótką modlitwą do Stwórcy, ale nie ma tu mowy o jakimś celu o charakterze tradycjonalnie religijnym. Następnych 11 stopni obejmuje specjalna metoda oddychania, cały szereg uwolnienia i duchowego oczyszczenia i wszystko zakańcza się podzięką skierowaną do Całego Stworzenia i wszystkiego i wszystkich, którzy mieli udział w tym procesie. Oprócz tego mamy prostą i piękną medytację, gdzie między innymi mentalnie stosuje się kolory. Do tego dochodzą trzy ćwiczenia fizyczne, których celem jest harmonizacja trzech części Jaźni ludzkiej. Mamy również kilka metod oczyszczenia psychicznego, fizycznego i ochrony. Proces ten można stosować w każdej sytuacji, czy też każdego problemu. Nie ogranicza się on do ludzi można go także stosować wobec rzeczy pochodzenia organicznego i nieorganicznego.

 

KURS PROWADZI Joanna Mądrzak  

Joanna od ponad 30 lat zajmuje się tradycją ho'oponopono. Jej nauczycielem w tej dziedzinie jest między innymi Martyn Kahekili Carruthers (wybitny trener i twórca Soulwork Systemic Coaching, uczeń i duchowy spadkobierca nauczycieli hawajskich uznany przez nich za Kumu - nauczyciela). 

Przez 8 lat asystowała Annie Kligert podczas kursów Ho'oponopono w Polsce. W roku 2014 została uznana przez Pacifica Seminars za trenerkę oryginalnej metody Morrnah Simeony.

 


Świadomość według procesu Ho`oponopono składa się z trzech aspektów Jestestwa, które są w ścisłym związku z boskością: podświadomości, myśli racjonalnej i nadświadomości, które Hawajczycy nazywają: Unihipili, Uhane i Aumakua.
Egzystują one w każdym atomie, każdej cząsteczce. Określa się je również jako "wewnętrzną rodzinę" : dziecko, matkę i ojca.
 

 

CZYM JEST HO`OPONOPONO?
Ho`oponopono to stary Hawajski proces, dostosowany do naszych czasów, dający możliwość usunięcia blokad, będących przyczyną stresu, zaburzeń równowagi i w końcu choroby.
Słowo Ho`oponopono oznacza: spowodować, właściwie postępować, naprawiać błąd, ulepszać.


CO JEST CELEM HO`OPONOPONO?
Celem Ho´oponopono jest oczyszczenie duchowe, mentalne i fizyczne dzięki procesowi skruchy, wybaczenia i przemiany.


KTO MOŻE STOSOWAĆ HO`OPONOPONO?
Ho´oponopono jest dostępne dla wszystkich, niezależnie od wieku, kultury i wyznania. Znajduje zastosowanie w każdej sytuacji, w rozwiązaniu każdego problemu. Nie ogranicza się ono jedynie do ludzi, może być stosowane wobec wszystkiego, wobec istot i przedmiotów pochodzenia organicznego i nieorganicznego.


CO NAM PRZYNOSI HO´OPONOPONO?
Ho´oponopono przynosi pokój, harmonię, mądrość, i miłość jednostce, rodzinie, społeczeństwu, w świecie i Wszechświecie.

Ho´oponopono (ho-o-pono-pono) jest prastarym hawajskim rytuałem pojednania i wybaczenia. Tradycyjnie był on przeprowadzany  przez kahunę w obecności wszystkich osób, które miały udział w danym problemie.  W roku 1976 Morrnah Simeona, jedna z ostatnich uzdrawiających kapłanek kahuna lapa`au, zaadoptowała i zmodyfikowała ten proces według socjalnych realiów dnia dzisiejszego. Ho´oponopono pozwala na oczyszczenie naszego umysłu ze wszystkiego, co powoduje stres, problemy w relacjach, prowadzi do chorób i zaburzeń w naszym życiu. "Resetując" nasz biokomputer, transformując traumy, zaburzenia energetyczne, otwieramy się na nowe możliwości i rozwiązania w naszym życiu.


Ho'oponopono, zostało zaadaptowane przez Morrnah Nalamaku Simeonę w taki sposób, aby każdy mógł je stosować samodzielnie,w każdej chwili, bez udziału terapeuty. Dzięki Ho'oponopono ona sama uwolniła się od choroby nowotworowej.

Ho'oponopono według metody Morrnah poprzedza sporządzenie ankiety, w której umieszczamy to wszystko, co wymaga oczyszczenia.

Ho'oponopono może stosować każdy. W kursach bierze udział wielu terapeutów, w tym również psychiatrów klinicznych, którzy stosują Ho'oponopono w pracy z pacjentami z bardzo pozytywnym skutkiem.

Ho'oponopono to petycja do Miłości, aby wypełniła sobą wszystko to, co nią nie jest.
 

   Artykuły o ho'oponopono

NIEPOROZUMIENIA NA TEMAT HO'OPONOPONO>>>

 RELACJE OSÓB STOSUJĄCYCH METODĘ>>>

ARTYKUŁY O METODZIE MORRNAH SIMEONY>>>

URUCHOMIĆ WEWNĘTRZNY PROCES - REPORTAŻ KASI SOŁTAN>>>

HO'OPONOPONO W HAWAII STATE HOSPITAL: CO NAPRAWDĘ ZDARZYŁO SIĘ TAM W LATACH 1984-87? >>> 

 

INWESTYCJA/MIEJSCE I GRAFIK ZAJĘĆ

Kliknij w link pod terminem wybranego kursu, żeby przejść na stronę z informacjamiMORRNAH NALAMAKU SIMEONA
PODZIĘKOWANIE ANNA KLIGERT
PIĘĆ ĆWICZEŃ SZYBKIEGO EFEKTU MORRNAH NALAMAKU SIMEONY
POKÓJ "JA"
Strona:
1 2
Kategorie
Newsletter Manawy
Wyszukiwarka

Polecamy
KURS HO'OPONOPONO WEDŁUG MORRNAH SIMEONY WROCŁAW - sklep internetowy
Cena: 650,00 PLN
Zaprzyjaźnione strony

 
 
 
 
NATURALNE CENTRUM ZDROWIA
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
  
 
 

 
 
 
Webmaster:
ITB Vega
© Wydawnictwo Manawa, Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna | Regulamin | Terminy i koszty wysyłki | Polityka prywatności | Pomoc | O firmie | Kontakt