KURS HO'OPONOPONO MORRNAH NALAMAKU SIMEONY BASIC I  Warszawa 9/10 czerwca  2018    REZERWUJĘ MIEJSCE>>>          Prowadzi  Joanna Mądrzak...
Strefa Klienta:      
Login:   Hasło:  
          Rejestracja klienta  |  Zapomniałem hasło  |  Twój koszyk

Darmowa rejestracja

Login:
E-mail:
Hasło:
Hasło ponownie:
Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
Ulica:
Numer domu:
Kod pocztowy:
Miasto:
Numer NIP:
Telefon:
Telefon kom.:
Województwo:
Kraj:

Komunikatory
Tlen:
Icq:
Gadu-gadu:
Skype:
Inny komunikator:


Regulamin:

 REGULAMIN ZAKUPÓW


Sklep internetowy, działający pod adresem http://www.manawa.com.pl/sklep-internetowy/

Wydawnictwo Manawa
ul. B.Prusa 71/4
50-316 Wrocław

NIP: 898- 152- 81- 75
REGON 0203877791.)  Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 
2.) Zamówienia są przyjmowane przez strony http://www.manawa.com.pl/sklep-internetowy/. Zaraz po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.
 
3.)  Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się w chwili, gdy klient potwierdzi zamówienie (klikając w linka widniejącego w wysłanym przez system sklepu e-mailu, ze wspomnianą w pkt. 2-gim wiadomością), wysyłka towaru następuje po wpłynięciu należności na nasze konto (nie dotyczy przesyłek za pobraniem).
 
4.)
Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie, lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Informacje o produktach dostępnych w sklepie internetowym nie mogą stanowić podstawy do roszczeń wobec firmy.

5.)
Do sprzedaży promocyjnej, oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów, więc realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 
6.)
  Do każdego e-maila z wiadomością o dotarciu do nas zamówienia (patrz punkt 2-gi) dołączona jest faktura VAT pro forma. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania.
 
7.)  Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia i akceptacji potwierdzenia zamówienia przez Pracownika sklepu! Oferta sklepu internetowego nie stanowi oferty zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego, a Cena 0 zł nie stanowi w rozumieniu ceny wiążącej należy ją rozumieć, jako błąd systemowy lub niedopatrzenie, za które z góry przepraszamy. Dokładamy wszelkich starań do prawidłowego funkcjonowania witryny sklepu. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu, przeprowadzania lub odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź do wprowadzania w nich zmian.
 
8.)
  Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów proporcjonalnie do ich wartości. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Czas i koszty dostawy.

9.)  Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane jedynie kartą płatniczą i przelewem bankowym. Nie realizujemy przesyłek zagranicznych z opcją pobrania należności u doręczyciela przesyłki.
 
10.) Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 r. „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne.
Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń, zniszczeniu pudełka.
Płyty CD, płyty muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko). Zwracane książki nie mogą nosić śladów używania. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 
11.)  Składając zamówienie w sklepie internetowym wydawnictwa Manawa bleep@bleep.home.pl. automatycznie wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie korespondencji e-mailowej związanej z realizacją zamówienia (prośba o potwierdzenie, informacja o wpłacie, informacja o wysyłce, prośba o recenzję zakupionych produktów). Korespondencja ta jest wysyłana automatycznie przez oprogramowanie sklepu na podany w zamówieniu adres e-mail. Korespondencja ta jest niezbędną do realizacji zamówienia w naszym sklepie. Dodatkowo, zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z Państwem drogą e-mailową lub telefonicznie w przypadku wystąpienia problemów lub niejasności przy realizacji zamówienia.
 
12.)  Sklep zastrzega sobie możliwość błędów w opisie produktów. Zdjęcia produktów są jedynie przykładowe i służą prezentacji konkretnie wskazanych w nich modeli. Produkty z ceną 0 zł są w trakcie wyceny lub zmiany opisu i nie można brać ich za ofertę handlową. Potencjalne rozbieżności będą korygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia. Błędnie wskazana na skutek błędów czy opóźnień w aktualizacji cena towaru nie może stanowić podstawy do wysuwania roszczeń wobec sprzedawcy. Sklep nie odpowiada za błędne podanie parametrów i właściwości towaru lub ich nagłą zmianą dokonanych przez producenta.
 
13.)  Sklep internetowy wydawnictwa Manawa http://www.manawa.com.pl/sklep-internetowy/ zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku, gdy zamówiony towar nie jest dostępny na magazynie na skutek wyczerpania zapasów. O zaistnieniu takiego przypadku klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

14.)
  Zamieszczony w serwisie cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Cennik nie jest ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.
 
15.)  Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

 Aby uniknąć automatycznych zapytań wpisz kod z poniższego obrazka
Image codeKategorie
Newsletter Manawy
Wyszukiwarka

Polecamy
KURS HO'OPONOPONO WEDŁUG MORRNAH SIMEONY WROCŁAW - sklep internetowy
Cena: 650,00 PLN
Zaprzyjaźnione strony

 
 
 
 
NATURALNE CENTRUM ZDROWIA
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
  
 
 

 
 
 
Webmaster:
ITB Vega
© Wydawnictwo Manawa, Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna | Regulamin | Terminy i koszty wysyłki | Polityka prywatności | Pomoc | O firmie | Kontakt