Relacja z Podświadomością

MOJA RELACJA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ 

nowe terminy podamy wkrótce

w godz. 10.00 – 18.00  

prowadzenie: Joanna Mądrzak 

 

 

drugiego dnia odbędą się warsztaty:
MOJE RELACJE Z PRZODKAMI zobacz więcej informacji

PRZECZYTAJ OPINIE UCZESTNIKÓW (na dole tej strony)

Nie istnieje we wszechświecie bliższa relacja, niż ta, jaką tworzysz ze swoją Podświadomością.  

To od niej, tak naprawdę, zależy jakość twojego życia, twoich relacji z innymi.

To ona jest ową słynną górą lodową, bankiem pamięci, skarbnicą mądrości i jednocześnie najcięższym bagażem, a jakim się zmagasz, blokującym często Dobrostan.

Nieprzebraną życiową siłą w Tobie. Skarbnicą przekleństw i jednocześnie najdroższych skarbów duszy. Dzikim Oceanem Przeciwieństw.

Ona to Ty, na innym poziomie świadomości.

Współpraca Ciebie z poziomu umysłu, z Tobą na poziomie Unihipili gwarantuje harmonię w twojej Wewnętrznej Rodzinie i stałe wsparcie Nadświadomości. Życie w Harmonii ze wszystkim, co istnieje. 

Kiedyś ta prawda dostępna była uzdrowicielom dusz i szamanom, dziś twardych dowodów dostarcza nawet nauka i medycyna.

Jednak, choć mamy do niej najbliżej, to wielu z nas tak ogromnie trudno jest pielęgnować tą najcenniejszą ze wszystkich relację, wskazującą nam prostą Drogę do Domu.

Na podstawie 30 lat poszukiwań i pracy własnej, nauki indywidualnej, szkoleń oraz terapii u wybitnych lekarzy dusz, 20 lat doświadczeń z pracą z innymi jako coach, 10 lat praktykowania cudownej metody Ho’oponopono Morrnah Simeony oraz prawie 4 lat jej nauczania, zebrałam najskuteczniejsze według mnie i bardzo praktyczne sposoby, na to, żeby pomóc ci świadomie działać tak, abyTwoja Relacja z Podświadomością była najpiękniejszą z możliwych.

To jedyna relacja, co, do której możesz być pewna/pewien, że potrwa do końca twojego życia w tym ciele i o wiele, wiele dłużej. Czy istnieje więc coś cenniejszego, w co warto zainwestować? 

Minimum teorii, maksimum transformujących doświadczeń (ćwiczenia, medytacje), fascynująca przygoda i podróż do własnego wnętrza, w którym śnimy naszą rzeczywistość.

Transformujemy toksyczne więzy w nową, życiodajną energię, wyzwalającą nasz twórczy potencjał i otwierającą drogę do spełnienia w  życiu. Przywracamy harmonię i otwieramy się na szczęśliwe zbiegi okoliczności. Uczymy się jak błyskawicznie rozwiązywać konflikt przekonań.

W programie między innymi:

– podstawowe błędy komunikacji z Unihipili i jak ich uniknąć (psychosemantyka i praca z ciałem)

– odczytywanie ukrytych informacji o blokujących przekonaniach

– technika natychmiastowej transformacji konfliktów i zbitek przekonań

– kim naprawdę są wewnętrzni krytycy – identyfikacja i uwalnianie (elementy map relacji)

– podróż w czasie

– bezpieczne otwieranie „czarnych woreczków”

– Praktyka Miłości w Działaniu: odzyskiwanie utraconych części duszy i zapraszanie ich na powrót do naszego życia, tak, aby zechciały z nami pozostać na zawsze

– przywołanie Osobistej Pieśni Mocy

Szczegółowe informacje o tym, jak przygotować się do spotkania przesyłamy po potwierdzeniu rezerwacji.
  
Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość ze skorzystania z czterotygodniowego programu coachingowego, mającego na celu celebrowanie relacji z Podświadomością.

Co zapewniamy

  • profesjonalny program i prowadzenie
  • skuteczne narzędzia gwarantujące zmianę (pod warunkiem ich stosowania)
  • przerwy kawowe (ciepłe napoje)
  • wspaniałą atmosferę i cenne znajomości z pasjonatami rozwoju osobistego

 

Lunch i ewentualne noclegi we własnym zakresie.

Miejsce spotkania we Wrocławiu podamy wkrótce

 

Miejsce spotkania w Warszawie:

Naturalne Centrum Zdrowia 
ul. Grażyny 15, I piętro sala 118.
Możliwość noclegu na miejscu zajęć w atrakcyjnej cenie, potwierdzonym uczestnikom przesyłamy kupony rabatowe.
Noclegi należy rezerwować indywidualnie.
Kontakt w celu rezerwacji noclegu: pokoje@csk-spolem.pl, tel. 22 4408-210.

 

* zajęcia nie są przeznaczone dla osób w trakcie terapii psychotropowej lub cierpiących na poważne zaburzenia psychiczne.

RELACJE UCZESTNIKÓW

Moja Unihipili wysłała mnie na warsztaty Moja relacja z Podświadomością 😉 Nie miałam wątpliwości, że chcę na nie pójść i nie zawiodłam się. Warsztaty były bardzo intensywne, o wyraźnej strukturze, a teoria poprzeplatana dużą ilością ćwiczeń praktycznych. Tak na prawdę dopiero po szkoleniu, przeglądając notatki (na pewno nie raz będę do nich wracać), doceniłam jak dużo udało się Joasi z nami zrobić, bo dzień minął jak w transie. Dziękuję Joasiu 🙂

Z jednej strony warsztaty bardzo dużo uporządkowały mi w głowie, a z drugiej, były źródłem niesamowitych doświadczeń i odkryć. Nie koniecznie łatwych, ale dotykających czegoś bardzo żywego i autentycznego. 

Po Basic I trudno mi powiedzieć jak wyglądała moja relacja z moją Unihipili. Czułam ją bardzo mocno w sobie, ale nie odbierałam jej jako dziecko wymagające opieki i potrzebującej ubierania w dresik. Czułam ją jako potężny i dziki żywioł, któremu ja w pewnym sensie jestem podporządkowana. Podczas szkolenia Joasia wytłumaczyła, że każdy może czuć swoją Unihipili inaczej i nie ma jednego właściwego sposobu, ale właściwie dopiero później, po kursie, dotarło do mnie jak bardzo się myliłam, co do tego, że moja Unihipili jest tak silna, że nie potrzebuje opieki z mojej strony. Nie przyszło to w teorii, mimo że Joasia wspaniale uporządkowała teoretycznie dlaczego należy się opiekować Unihipili, co moja świadomość przyjęła, zrozumiała i była zadowolona, że wszystko jest uporządkowane, ale w doświadczeniu i to dopiero po warsztatach, podczas robienia jednej z ankiet. Podczas warsztatów miałam parę momentów olśnienia i jeden trudny moment podczas ćwiczenia z lusterkiem, kiedy odezwało się znajome, głęboko chowane odczucie. Trzy tygodnie po warsztacie, podczas robienia ankiety, poczułam potrzebę sięgnięcia po lusterko i… wreszcie zobaczyłam swoją Unihipili (dzięki jej determinacji) i dotarło do mnie jak bardzo ją zaniedbywałam i krzywdziłam. Dotarło do mnie, że mimo tego, że jest potężna, potrzebuje opieki. Opieki od swojej wewnętrznej rodziny. Chyba dopiero teraz, jak w Avatarze, mogę dopiero powiedzieć “widzę Cię” i mogę mieć nadzieję, że jest to pierwszy krok ku przywróceniu harmonii w mojej wewnętrznej rodzinie. Za to doświadczenie jestem niezmiernie wdzięczna.

Pozdrawiam serdecznie,

POKÓJ JA

Ania

 

Zapisałam się na warsztaty na wyraźną prośbę Unipili. Chciałam jej w ten sposób zrobić prezent. Dla mnie jedno zdanie z Procesu jest najważniejszą wskazówką, jak mam się zajmować Unihipili – to o strachu, żeby postępować z nim w łagodny, ciepły i wyrozumiały sposób.  Już przed warsztatami miałam z Nią dobry kontakt; bardzo intensywnie stosuję Proces od prawie roku i wsłuchuję się w przekaz od Niej. Na warsztatach opowiadałam o tym, jak się dogaduję z Unihipili, jak ją chronię, kiedy się bardzo boi i o zabawce z mojego dzieciństwa, o którą poprosiła i która stoi teraz na moim biurku i władam ją codziennie do torby Unipili.

Jednak na warsztatach przeżyłam szok podczas ćwiczenia z lusterkiem. Nie tylko ku swojemu zdumieniu prawie się rozpłakałam mówiąc o swoich sukcesach, ale przede wszystkim moja Unihipili krzyczała do mnie i machała rękami żebym Jej na pewno nie przegapiła. To co do mnie wtedy wykrzyczała było tak silne, że natychmiast zapisałam to notesie – wielkimi wołami na pół strony.

W ten sposób dowiedziałam, że nie wiem o Niej jeszcze wielu rzeczy.

Bardzo dużo dało mi słuchanie innych osób i patrzenie na ich pracę. Dzięki temu zobaczyłam to, czego nie widzę u siebie bo jestem za blisko.

No i fakt, że w warsztacie uczestniczyły wyłącznie osoby, które są po kursie i stosują Proces. Wreszcie mogłam o tym pogadać i posłuchać! 

Ja chętnie zapiszę się jesienią na powtórkę tego warsztatu.

I jeszcze jedno. Przed warsztatami, kiedy szłam do pracy (między innymi prowadzę zajęcia ze studentami, więc wtedy nie mogę kontaktować się z moim wewnętrznym dzieckiem), wkładałam jej mentalnie do torby kredki i książkę do kolorowania, żeby miała zajęcie, które wymaga skupienia. Po warsztatach Unipili poprosiła o prawdziwe ołówki i karton. Przypomniała mi także, że na półce leżą dwie książki do nauki rysunku kupione lata temu. Kupiłam te prawdziwe ołówki różnej twardości. Nie tylko wkładam je mentalnie do torby ale naprawdę zaczęłam rysować!

Stella

 

Na warsztaty do Ciebie zgłosiłam się aby pogłębić, bardziej poczuć i nawiązać lepszy kontakt z moją Unihipili.  Czułam po prostu, że nasze relacje są bardzo płytkie nie mam należytej więzi z Unihipili, mimo, że codziennie rano ją ubierałam i robiłam oddechy HA – czułam, że to za mało.

Na warsztatach dzięki innym uczestnikom dowiedziałam się co mogę jeszcze robić z moją Unihipili, jak szykować ją do snu po trudach dnia, jak rozmawiać i nie wstydzić się tego. Tak – bo czułam jakieś takie zażenowanie kiedy z nią rozmawiałam. Po warsztatach czułam się tak jakbym wreszcie zrozumiała jak nasza relacja ma wyglądać jak mam się o nią troszczyć. Bardzo pomogły mi wyznania Ewy, która jest dla mnie wzorem super relacji z podświadomością. Zdziwiło mnie , że mogę tak rozmawiać ze swoją Unihipili jak z drugą osobą (rozmowa na krzesłach), że mogę ją za coś  nagradzać i pytać ją na co ma ochotę oraz dziękować jej wieczorem za poszczególne wydarzenia z całego dnia.

Bardzo mi się to wszystko spodobało. 

Przekonałam się też, że ona dobrze wie co dla nas dobre – kiedy wróciłam z obolałymi nogami do hotelu po całym dniu szkoleń służbowych, zapytałam ją co mogłabym dla niej zrobić. Pojawiła się myśl aby  usiąść na krześle obok prysznica i polewać obolałe nogi zimną wodą a później żeby potańczyć. Miałam obiekcje przyznam, bo naprawdę bolały mnie nogi i miałam mega katar więc nie byłam przekonana co do tych tańców. Ale postanowiłam jej zaufać. Czułam się bosko :-), zarówno po schłodzeniu obolałych stóp, jak i później kiedy tańcowałam i to do utworu z filmu , który nam przesyłałaś :-). Po tym tańcu miałam mnóstwo energii i nogi nie bolały mnie wcale.

Warsztaty uświadomiły mi również to , że nie jestem sama , że zawsze towarzyszy mi moja Unihipili. To bardzo pomogło mi przebrnąć przez pierwsze dni szkolenia służbowego, kiedy nikogo z kilkunastu osób  nie znałam, dodatkowo obce miejsce a będąc przekonaną, że Unihipili jest ze mną czułam się pewnie i śmiało nawiązywałam znajomości.

Uświadomiłam sobie również to, że poświęcając więcej uwagi Unihipili tak naprawdę dbam o samą siebie i zaczęłam bardziej siebie lubić i doceniać, po prostu zaczęłam czuć się lepiej sama ze sobą , taka dowartościowana.

Na warsztatach podobało mi się bardzo wchodzenie w te dwa okręgi z Unihipili i później z inną osobą, tak jakbym patrzyła na to wszystko z innej perspektywy, jakbym wyszła ze swojego ciała.

Dała mi do myślenie również ankieta dot. przekonań – zupełnie inaczej ją uzupełniałam przed i po medytacji. Tak jakby jednak zupełnie inne rzeczy były dla mnie ważne niż mi się wydawało – super ćwiczenie.

Pogłębienie relacji z Unihipili ułatwi mi przyjrzenie się różnym czarnym woreczkom, które w sobie noszę – czuję , że je mam ale nie czuję jeszcze się na tyle silna aby je sprawdzać – boję się tego jak mogę zareagować, boję się swoich relacji i tego co mogę zobaczyć kiedy zacznę je analizować – z uwagą i takim jakimś lękiem słuchałam na warsztatach “rozprawiania” się własnie z takim czarnym woreczkiem przez jedną z uczestniczek warsztatu. Odniosłam wrażenie , że ona lepiej się po tym poczuła i to dało mi nadzieję, że nie trzeba się tego bać.

Bardzo pouczające również zadanie ze znajdywaniem w sobie wewnętrznego krytyka – ja odkryłam go od razu. Traktowałam go negatywnie, że mnie ocenia i krytykuje a uświadomiłaś mi , że to przecież najprawdopodobniej jest jego troska o mnie wyrażana w taki czy inny sposób.

Niektóre rzeczy już wypróbowałam ze swoją Unihipili, inne jeszcze nie bo chcę mieć takie poczucie komfortu jakie się ma będąc w swoim domu a nie w obcym hotelu. 

Podsumowując – warsztaty fantastyczne Joasiu i bardzo wzbogaciły moje relacje z Unihipili. Chętnie bym je powtórzyła i mam też w planach warsztaty dotyczące relacji z przodkami.

Bardzo Ci dziękuję za zorganizowanie tych warsztatów :-))

Serdecznie Cię pozdrawiam

Joanna

 

Na warsztaty o Relacjach z Unihipili/Podświadomością wybrałam się chociaż tak, jak większości uczestnikom termin nie do końca mi pasował. Warsztaty zaplanowane były na piątek, a ja osoba pracująca musiałam wziąć dzień wolny pomimo natłoku zadań i obowiązków, ale coś mnie pchało i czułam, że powinnam je odbyć….

Warsztaty bardzo mi się podobały, panowała przyjazna i miła atmosfera. W odróżnieniu od Basic I każdy z uczestników znał Ho’oponopono i je praktykuje, dzięki czemu warsztaty były na wysokim poziomie zrozumienia.

Warsztaty obfitowały w dużą ilość praktycznych ćwiczeń jak skutecznie komunikować się z Unihipili, jak rozmawiać, jak zadawać pytania, aby nie były tendencyjne i aby nie narzucać naszej podświadomości nasze opinie, które nie zawsze mogą być słuszne. Dużo dyskutowaliśmy i mówiliśmy o własnych odczuciach, doznaniach, doświadczeniach – bardzo podobał mi się ten element dyskusji, którego brakowało na Basic I ze względu na duży zakres materiału przekazywanego zaledwie w dwa dni. Dzięki warsztatom nauczyłam się, jak wsłuchiwać się w siebie, zaczęłam częściej rozmawiać z Unihipili, pytać ją i autentycznie odpowiadać jak się czuję jaki jest mój stosunek do danego tematu, pytania. Gorąco polecam ten warsztat.

Pozdrawiam

Pokój ja

Aleksandra

 

Uczestniczyłam w kursie Basic I i Basic II parę lat temu, jeszcze u Ani Kligert. Praktykuję więc ho’oponopono dość długo, z różną częstotliwością, przeważnie wg potrzeby.  Na warsztaty zapisałam się z myślą, aby pogłębić moją wiedzę o komunikacji i współpracy z Unihipili.  Bardzo się cieszę, że mogłam w nich uczestniczyć. Dużo praktycznych wskazówek, ćwiczeń i sposobów na polepszenie relacji z podświadomością. Spotkanie z wewnętrznym krytykiem, którego nigdy nie lubiłam i zawsze chciałam usunąć z mojej przestrzeni. Tworzenie jasnych, przejrzystych deklaracji, ukierunkowanych na cel. Medytacje i Rytuał ho’oponopono w kręgu. Wspaniała atmosfera warsztatów i wspaniała prowadząca. Dziękuję Joasiu za wiedzę, którą nam przekazałaś. Przekonałam się, że dbanie o Unihipili przynosi harmonię w duchowym i realnym życiu. Pomaga rozwiązywać konflikty i usuwać blokujące przekonania.

Pokój Ja

Grażyna