Relacja z Podświadomością

 

 

 

 

 

Na warsztaty 17 listopada brak wolnych miejsc. Wkrótce nowe terminy.
W niedzielę 18 listopada odbędą warsztaty Twoje Relacje z Przodkami. Na to spotkanie są jeszcze wolne miejsca.  zobacz więcej informacji

Zjedź niżej i zobacz co robimy na warsztatach Relacji z Podświadomością. 

Kliknij na wybrany termin, żeby zapisać się na listę rezerwową.

Warszawa 17 listopada 2018
Zapisuję się na listę rezerwową

Lista uczestników jest zamknięta.
Aby zapisać się na listę rezerwową kliknij zielony przycisk powyżej.

INWESTYCJA

JEŚLI UCZESTNICZYSZ PO RAZ PIERWSZY
⬇️

ZA JEDEN DZIEŃ WARSZTATÓW

👉 370 pln – cena regularna

TYLKO TERAZ

👉300 pln do 1 listopada (przy wpłacie całej kwoty w tym terminie)

⬇️

ZA OBA DNI WARSZTATÓW jeśli uczestniczysz również w sobotnich warsztatach Relacji z Przodkami  – zobacz informacje>

👉 680 pln cena regularna

TYLKO TERAZ

👉580 pln do 1 listopada (przy wpłacie całej kwoty lub 280 pln zadatku w tym terminie)

JEŚLI JUŻ UCZESTNICZYŁEŚ/AŚ W WARSZTATACH RELACJI

250 pln jeden dzień (w którym już uczestniczyłeś)

450 dwa dni

bezterminowo

W cenie warsztatów

jeden lub dwa dnia szkolenia, przerwy kawowe (napoje gorące i zimne, przekąski).
Noclegi i lunch nie są wliczone w cenę kursu, prosimy o ich rezerwację we własnym zakresie.

JAK ZAPŁACIĆ ZA KURS

 Wpłata na konto

ING BANK ŚLĄSKI, 
56 1050 1575 1000 0092 0960 2433, 
SWIFT/BIC INGBPLPW 
Konieczny tytuł wpłaty: “Imię i nazwisko, szkolenie data, miasto” 

Manawa, ul. B. Prusa 71/4, 50-316 Wrocław

O uznaniu ceny promocyjnej decyduje data zaksięgowania wpłaty na koncie docelowym. 

W razie rezygnacji najpóźniej na 5 dni przed spotkaniem zwrot wpłaty z potrąceniem bezzwrotnej zaliczki w kwocie 150 pln. W razie niezależnych od uczestnika przypadków losowych wpłata może zostać jednorazowo przeniesiona na kolejny termin. 

Jeśli chcesz otrzymać fakturę vet, a nie zaznaczyłeś tego w formularzu, to prosimy o jak najszybsze przesłanie danych wraz z nip w mailu zwrotnym.

MIEJSCE ZAJĘĆ

Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15. Sala nr 118 na I piętrze.
Noclegi na miejscu w zakresie własnym. Prosimy o bezpośredni kontakt z hotelem – zobacz pokoje>>> (uczestnicy kursów Manawy otrzymują rabat na noclegi, w tym celu należy poinformować o tym podczas rezerwacji). Kontakt w celu rezerwacji noclegu: pokoje@csk-spolem.pl, tel. 22 4408-210. 
mapka dojazdu >>> 
 
 
Ceny noclegów: 
Aby uzyskać zniżkę należy powołać się na szkolenie Manawy podczas rezerwacji pokoju.

Pokój 1 osobowy 145 zł /doba
Pokój 2 osobowy 175 zł/doba
Pokój 3 osobowy  205 zł/doba
Pokój 4 osobowy 245 zł/doba
Apartament, cena 310 zł/doba

W pokojach wieloosobowych, za niewykorzystane łóżko odejmuje się 20 zł od powyższych cen,
np. pokój 2 osobowy dla 1 osoby wynosi 175 zł-20 zł =155 zł .

 

GRAFIK ZAJĘĆ

Niedziela

Prosimy o przybycie najpóźniej o godz. 9.45

10:00 – 13:30 (w tym przerwa 15 minut)

13:30 – 15:00 przerwa obiadowa

15:00 – 19:00 (w tym przerwa 15 minut)

* w zależności od przebiegu procesu podane godziny przerw mogą ulec przesunięciu.

Zapraszamy!

Zapisuję się na listę rezerwową

* zajęcia nie są przeznaczone dla osób w trakcie terapii psychotropowej lub cierpiących na poważne zaburzenia psychiczne.

 

Warsztaty autorskie poświęcone wewnętrznej komunikacji i integracji.

Prowadzi Joanna Mądrzak

Nie istnieje bliższa relacja, niż ta, jaką tworzysz ze swoją Podświadomością.  

To ona jest ową słynną górą lodową, bankiem pamięci, skarbnicą mądrości i jednocześnie najcięższym bagażem, a jakim się zmagasz, blokującym często Dobrostan.

Nieprzebraną życiową siłą w Tobie. Skarbnicą przekleństw i jednocześnie najdroższych skarbów duszy. Dzikim Oceanem Przeciwieństw.

Ona to Ty, na innym poziomie świadomości.

Współpraca Ciebie z poziomu umysłu, z Tobą na poziomie podświadomym powoduje poczucie wewnętrznej harmonii i stałe wsparcie  nadświadomości. Wzmaga poziom kreatywności i pozwala czerpać z nieprzebranego źródła inspiracji. Sprawia, że kończysz z autosabotażem i zaczynasz świadomie wspierać sam siebie. 

Kiedyś ta prawda dostępna była uzdrowicielom dusz i szamanom, dziś twardych dowodów dostarcza nauka i medycyna.

Jednak, choć mamy do niej najbliżej, to wielu z nas trudno dziś jest pielęgnować tą najcenniejszą ze wszystkich relację.

Na podstawie 30 lat poszukiwań i pracy własnej, nauki indywidualnej, szkoleń oraz terapii u wybitnych trenerów i lekarzy dusz, 20 lat doświadczeń z pracą z innymi jako coach, 10 lat praktykowania metody Ho’oponopono Morrnah Simeony oraz prawie 4 lat jej nauczania, zebrałam najskuteczniejsze według mnie i bardzo praktyczne sposoby, na to, żeby pomóc ci świadomie działać tak, abyTwoja Relacja z Podświadomością była najpiękniejszą z możliwych.

To jedyna relacja, co, do której możesz być pewna/pewien, że potrwa do końca twojego życia. Czy istnieje więc coś cenniejszego, w co warto zainwestować? 

Minimum teorii, maksimum transformujących doświadczeń (ćwiczenia, medytacje), fascynująca przygoda i podróż do własnego wnętrza, w którym śnimy naszą rzeczywistość.

Transformujemy toksyczne więzy w nową, życiodajną energię, wyzwalającą nasz twórczy potencjał i otwierającą drogę do spełnienia w  życiu. Przywracamy harmonię i otwieramy się na szczęśliwe zbiegi okoliczności. Uczymy się jak błyskawicznie rozwiązywać konflikt przekonań.

W programie między innymi:

-doświadczanie połączeń w relacjach z perspektywy podświadomości

podstawowe błędy komunikacji wewnętrznej i jak ich uniknąć (psychosemantyka i praca z ciałem)

– odczytywanie ukrytych informacji o blokujących przekonaniach

– technika natychmiastowej transformacji konfliktów i zbitek przekonań

– kim naprawdę są wewnętrzni krytycy – identyfikacja i uwalnianie (elementy map relacji)

– podróż w czasie

– bezpieczne otwieranie „czarnych woreczków”

– odzyskiwanie utraconych części swojego potencjału i zapraszanie ich na powrót do naszego życia,

– przywołanie Osobistej Pieśni Mocy

Co zapewniamy

  • profesjonalny program i prowadzenie
  • skuteczne narzędzia gwarantujące zmianę (pod warunkiem ich stosowania)
  • przerwy kawowe (ciepłe napoje)
  • wspaniałą atmosferę i cenne znajomości z pasjonatami rozwoju osobistego

* zajęcia nie są przeznaczone dla osób w trakcie terapii psychotropowej lub cierpiących na poważne zaburzenia psychiczne.

RELACJE UCZESTNIKÓW

W odpowiedzi na Wasze pytania: część wypowiedzi nadesłały nam osoby, które uczestniczyły również w kusie metody Ho’oponopono Morrnah Simeony. Stąd wzmianki o procesie ho’oponopono i jego stosowaniu. Jednak warsztaty Relacji z Podświadomością są niezależnym spotkaniem i może w nich uczestniczyć każdy. Nie jest przy tym wymagana znajomość metody Ho’oponopono Morrnah Simeony.

To moja Podświadomość wysłała mnie na warsztaty Moja relacja z Podświadomością 😉 Nie miałam wątpliwości, że chcę na nie pójść i nie zawiodłam się. Warsztaty były bardzo intensywne, o wyraźnej strukturze, a teoria poprzeplatana dużą ilością ćwiczeń praktycznych. Tak na prawdę dopiero po szkoleniu, przeglądając notatki (na pewno nie raz będę do nich wracać), doceniłam jak dużo udało się Joasi z nami zrobić, bo dzień minął jak w transie. Dziękuję Joasiu 🙂

Z jednej strony warsztaty bardzo dużo uporządkowały mi w głowie, a z drugiej, były źródłem niesamowitych doświadczeń i odkryć. Nie koniecznie łatwych, ale dotykających czegoś bardzo żywego i autentycznego. 

Jestem też po kursie Ho’oponopono Basic I trudno mi powiedzieć jak wyglądała moja relacja z moją Unihipili (hawajska nazwa podświaomości). Czułam ją bardzo mocno w sobie, ale nie odbierałam jej jako dziecko wymagające opieki. Czułam ją jako potężny i dziki żywioł, któremu ja w pewnym sensie jestem podporządkowana. Podczas szkolenia Joasia wytłumaczyła, że każdy może odczuwać inaczej i nie ma jednego właściwego sposobu, ale właściwie dopiero później, po kursie, dotarło do mnie jak bardzo się myliłam, co do tego, że moja Podświadomość jest tak silna, że nie potrzebuje opieki z mojej strony. Nie przyszło to w teorii, mimo że Joasia wspaniale uporządkowała teoretycznie dlaczego należy się opiekować podświadomością, co moja świadomość przyjęła, zrozumiała i była zadowolona, że wszystko jest uporządkowane, ale w doświadczeniu i to dopiero po warsztatach, podczas robienia jednej z ankiet. Podczas warsztatów miałam parę momentów olśnienia i jeden trudny moment podczas ćwiczenia z lusterkiem, kiedy odezwało się znajome, głęboko chowane odczucie. Trzy tygodnie po warsztacie, podczas robienia ankiety, poczułam potrzebę sięgnięcia po lusterko i… wreszcie zobaczyłam, poczułam swoją Unihipili (dzięki jej determinacji) i dotarło do mnie jak bardzo ją zaniedbywałam i krzywdziłam. Dotarło do mnie, że mimo tego, że jest potężna, potrzebuje opieki. Opieki od swojej wewnętrznej rodziny. Chyba dopiero teraz, jak w Avatarze, mogę dopiero powiedzieć “widzę Cię” i mogę mieć nadzieję, że jest to pierwszy krok ku przywróceniu harmonii w mojej wewnętrznej rodzinie. Za to doświadczenie jestem niezmiernie wdzięczna.

Pozdrawiam serdecznie,

Ania

 

Zapisałam się na warsztaty na wyraźną prośbę mojej podświadomości. Chciałam jej w ten sposób zrobić prezent. Dla mnie jedno zdanie z Procesu Ho’oponopono Morrnah Simeony jest najważniejszą wskazówką, jak mam się zajmować sobą na poziomie podświadomym – to o strachu, żeby postępować z nim w łagodny, ciepły i wyrozumiały sposób.  Już przed warsztatami miałam z Nią dobry kontakt; bardzo intensywnie stosuję Proces od prawie roku i wsłuchuję się w przekaz od Niej. Na warsztatach opowiadałam o tym, jak się dogaduję z Podświadomością, jak ją chronię, kiedy się bardzo boi i o zabawce z mojego dzieciństwa, o którą poprosiła i która stoi teraz na moim biurku.

Jednak na warsztatach przeżyłam szok podczas ćwiczenia z lusterkiem. Nie tylko ku swojemu zdumieniu prawie się rozpłakałam mówiąc o swoich sukcesach, ale przede wszystkim moja podświdomoa zagubiona część krzyczała do mnie i machała rękami żebym Jej na pewno nie przegapiła. To co do mnie wtedy wykrzyczała było tak silne, że natychmiast zapisałam to notesie – wielkimi wołami na pół strony.

W ten sposób dowiedziałam, że nie wiem o Niej jeszcze wielu rzeczy.

Bardzo dużo dało mi słuchanie innych osób i patrzenie na ich pracę. Dzięki temu zobaczyłam to, czego nie widzę u siebie bo jestem za blisko.

No i fakt, że w warsztacie uczestniczyły też osoby, które są po kursie i stosują Proces. Wreszcie mogłam o tym pogadać i posłuchać! 

Ja chętnie zapiszę się jesienią na powtórkę tego warsztatu.

I jeszcze jedno. Przed warsztatami, kiedy szłam do pracy (między innymi prowadzę zajęcia ze studentami, więc wtedy nie mogę kontaktować się z moim wewnętrznym dzieckiem), wkładałam jej mentalnie do torby kredki i książkę do kolorowania, żeby miała zajęcie, które wymaga skupienia. Po warsztatach ona poprosiła o prawdziwe ołówki i karton. Przypomniała mi także, że na półce leżą dwie książki do nauki rysunku kupione lata temu. Kupiłam te prawdziwe ołówki różnej twardości. Nie tylko wkładam je mentalnie do torby ale naprawdę zaczęłam rysować!

Stella

 

Na warsztaty do Ciebie zgłosiłam się aby pogłębić, bardziej poczuć i nawiązać lepszy kontakt ze soba na poziomie podświadomym.  Czułam po prostu, że nasze relacje są bardzo płytkie, że nie mam należytej więzi z sobą samą.

Po warsztatach czułam się tak jakbym wreszcie zrozumiała jak nasza relacja ma wyglądać jak mam się o nią troszczyć. Zdziwiło mnie , że mogę tak rozmawiać ze swoją podświadomością jak z drugą osobą (rozmowa na krzesłach), że mogę ją za coś nagradzać i pytać ją na co ma ochotę, oraz dziękować jej wieczorem za poszczególne wydarzenia z całego dnia.

Bardzo mi się to wszystko spodobało. 

Przekonałam się też, że ona dobrze wie co dla nas dobre – kiedy wróciłam z obolałymi nogami do hotelu po całym dniu szkoleń służbowych, zapytałam ją co mogłabym dla niej zrobić. Pojawiła się myśl aby  usiąść na krześle obok prysznica i polewać obolałe nogi zimną wodą a później żeby potańczyć. Miałam obiekcje przyznam, bo naprawdę bolały mnie nogi i miałam mega katar więc nie byłam przekonana co do tych tańców. Ale postanowiłam jej zaufać. Czułam się bosko :-), zarówno po schłodzeniu obolałych stóp, jak i później kiedy tańcowałam i to do utworu z filmu, który nam przesyłałaś :-). Po tym tańcu miałam mnóstwo energii i nogi nie bolały mnie wcale.

Warsztaty uświadomiły mi również to , że nie jestem sama, że zawsze towarzyszy mi moja podświadomość. To bardzo pomogło mi przebrnąć przez pierwsze dni szkolenia służbowego, kiedy nikogo z kilkunastu osób  nie znałam, dodatkowo obce miejsce a będąc przekonaną, że ona jest ze mną czułam się pewnie i śmiało nawiązywałam znajomości.

Uświadomiłam sobie również to, że poświęcając więcej uwagi podświadomości tak naprawdę dbam o samą siebie i zaczęłam bardziej siebie lubić i doceniać, po prostu zaczęłam czuć się lepiej sama ze sobą, taka dowartościowana.

Na warsztatach podobało mi się bardzo wchodzenie w te dwa okręgi z podświadomością i później z inną osobą, tak jakbym patrzyła na to wszystko z innej perspektywy, jakbym wyszła ze swojego ciała.

Dała mi do myślenie również ankieta dot. przekonań – zupełnie inaczej ją uzupełniałam przed i po medytacji. Tak jakby jednak zupełnie inne rzeczy były dla mnie ważne niż mi się wydawało – super ćwiczenie.

Bardzo pouczające również zadanie ze znajdywaniem w sobie wewnętrznego krytyka – ja odkryłam go od razu. Traktowałam go negatywnie, że mnie ocenia i krytykuje a uświadomiłaś mi , że to przecież najprawdopodobniej jest jego troska o mnie wyrażana w taki, czy inny sposób.

Podsumowując – warsztaty fantastyczne Joasiu i bardzo wzbogaciły moje relacje z podświadomością. Chętnie bym je powtórzyła i mam też w planach warsztaty dotyczące relacji z przodkami.

Bardzo Ci dziękuję za te warsztaty :-))

Serdecznie Cię pozdrawiam

Joanna

 

Na warsztaty o Relacjach z Podświadomością wybrałam się chociaż tak, jak większości uczestnikom termin nie do końca mi pasował. Warsztaty zaplanowane były na piątek, a ja osoba pracująca musiałam wziąć dzień wolny pomimo natłoku zadań i obowiązków, ale coś mnie pchało i czułam, że powinnam je odbyć….

Warsztaty bardzo mi się podobały, panowała przyjazna i miła atmosfera. 

Warsztaty obfitowały w dużą ilość praktycznych ćwiczeń jak skutecznie komunikować się ze soba na wewnętrznym poziomie, jak rozmawiać, jak zadawać pytania, aby nie były tendencyjne i aby nie narzucać naszej podświadomości nasze opinie, które nie zawsze mogą być słuszne. Dużo dyskutowaliśmy i mówiliśmy o własnych odczuciach, doznaniach, doświadczeniach – bardzo podobał mi się ten element dyskusji, którego brakowało na kursie Ho’oponopono Morrnah Simeony Basic I ze względu na duży zakres materiału przekazywanego zaledwie w dwa dni. Dzięki warsztatom nauczyłam się, jak wsłuchiwać się w siebie, zaczęłam częściej rozmawiać z Podświadomością, pytać ją i autentycznie odpowiadać jak się czuję jaki jest mój stosunek do danego tematu, pytania. Gorąco polecam ten warsztat.

Pozdrawiam

Aleksandra

 

Uczestniczyłam w kursie Ho’oponopono Morrnah Simeony Basic I i Basic II parę lat temu, jeszcze u Ani Kligert. Praktykuję więc ho’oponopono dość długo, z różną częstotliwością, przeważnie wg potrzeby.  Na warsztaty zapisałam się z myślą, aby pogłębić moją wiedzę o komunikacji i współpracy na poziomach wewnętrznych.  Bardzo się cieszę, że mogłam w nich uczestniczyć. Dużo praktycznych wskazówek, ćwiczeń i sposobów na polepszenie relacji z podświadomością. Spotkanie z wewnętrznym krytykiem, którego nigdy nie lubiłam i zawsze chciałam usunąć z mojej przestrzeni. Tworzenie jasnych, przejrzystych deklaracji, ukierunkowanych na cel. Medytacje i Rytuał ho’oponopono w kręgu (po warsztatach Relacji z Przodkami na drugi dzień). Wspaniała atmosfera warsztatów i wspaniała prowadząca. Dziękuję Joasiu za wiedzę, którą nam przekazałaś. Przekonałam się, że dbanie o Podświadomość przynosi harmonię w duchowym i realnym życiu. Pomaga rozwiązywać konflikty i usuwać blokujące przekonania.

Grażyna