Relacje z Przodkami

 

 

w przeddzień spotkania odbędą się warsztaty
MOJA RELACJA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ zobacz więcej informacji

Zjedź niżej i zobacz co robimy na tych warsztatach. 

Kliknij na wybrany termin, żeby zarezerwować miejsce.

Warszawa 18 listopada 2018
Rezerwuję miejsce

Liczba miejsc jest ograniczona.
Gwarancją rezerwacji miejsca na kursie jest nadesłanie formularza zgłoszeniowego oraz opłacenie uczestnictwa. 

INWESTYCJA

⬇️

ZA JEDEN DZIEŃ WARSZTATÓW

👉 370 pln – cena regularna

TYLKO TERAZ

👉300 pln do 1 listopada (przy wpłacie całej kwoty)

ZA OBA DNI WARSZTATÓW jeśli uczestniczysz również w niedzielnych warsztatach Relacji z Podświadomością – zobacz informacje>

👉 680 pln cena regularna

TYLKO TERAZ

👉580 pln do do 1 listopada (przy wpłacie całej kwoty lub 280 pln zadatku)

 

W cenie warsztatów

jeden lub dwa dnia szkolenia, przerwy kawowe (napoje gorące i zimne, przekąski).
Noclegi i lunch nie są wliczone w cenę kursu, prosimy o ich rezerwację we własnym zakresie.

JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE POPRZEZ WPŁATĘ

 Wpłata na konto

ING BANK ŚLĄSKI, 
56 1050 1575 1000 0092 0960 2433, 
SWIFT/BIC INGBPLPW 
Konieczny tytuł wpłaty: “Imię i nazwisko, szkolenie data, miasto” 

Manawa, ul. B. Prusa 71/4, 50-316 Wrocław

O uznaniu ceny promocyjnej decyduje data zaksięgowania wpłaty na koncie docelowym. 

W razie rezygnacji najpóźniej na 5 dni przed spotkaniem zwrot wpłaty z potrąceniem bezzwrotnej zaliczki w kwocie 150 pln. W razie niezależnych od uczestnika przypadków losowych wpłata może zostać jednorazowo przeniesiona na kolejny termin. 

Jeśli chcesz otrzymać fakturę vat, a nie zaznaczyłeś tego w formularzu, to prosimy o jak najszybsze przesłanie danych wraz z nip w mailu zwrotnym.

MIEJSCE ZAJĘĆ

Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15. Sala nr 118 na I piętrze.
Noclegi na miejscu w zakresie własnym. Prosimy o bezpośredni kontakt z hotelem – zobacz pokoje>>> (uczestnicy kursów Manawy otrzymują rabat na noclegi, w tym celu należy poinformować o tym podczas rezerwacji). Kontakt w celu rezerwacji noclegu: pokoje@csk-spolem.pl, tel. 22 4408-210. 
mapka dojazdu >>> 
 
 
Ceny noclegów: 
Aby uzyskać zniżkę należy powołać się na szkolenie Manawy podczas rezerwacji pokoju.

Pokój 1 osobowy 145 zł /doba
Pokój 2 osobowy 175 zł/doba
Pokój 3 osobowy  205 zł/doba
Pokój 4 osobowy 245 zł/doba
Apartament, cena 310 zł/doba

W pokojach wieloosobowych, za niewykorzystane łóżko odejmuje się 20 zł od powyższych cen,
np. pokój 2 osobowy dla 1 osoby wynosi 175 zł-20 zł =155 zł .

 

GRAFIK ZAJĘĆ

Niedziela

Prosimy o przybycie najpóźniej o godz. 9.45

10:00 – 13:30 (w tym przerwa 15 minut)

13:30 – 15:00 przerwa obiadowa

15:00 – 19:00 (w tym przerwa 15 minut)

* w zależności od przebiegu procesu podane godziny przerw mogą ulec przesunięciu.

Zapraszamy!

Rezerwuję miejsce

* zajęcia nie są przeznaczone dla osób w trakcie terapii psychotropowej lub cierpiących na poważne zaburzenia psychiczne.

 

Jesteś sumą swoich Przodków.
Relacje z nimi mają wpływ na jakość Wszystkich Twoich Relacji.

Warsztaty autorskie inspirowane polinezyjską tradycją uzdrawiania relacji i coachingiem systemowym.

Prowadzi Joanna Mądrzak

 

Zanim zaistniał czas, I’o –  niezamanifestowane Źródło Kreacji, wysłało oddech Mana poprzez Po (ciemność) i stworzyło Kane (manifestację uniwersalnej energii męskiej) – jednego z Twórców Kreatorów, następnie stworzyło Wahine (manifestację energii żeńskiej). Zamieszkali oni w domu słońca (Hale a ka La).  

Kumulipo to polinezyjska pieśń kreacji, w ujęciu holograficznym przedstawia nie tylko powstanie Wszechświata i Życia, symbolizuje narodziny każdej idei i działania, dla których rozkwitu niezbędna jest równowaga pomiędzy energią męską i żeńską. Jest ona obecnie zachwiana w wielu dziedzinach naszego życia, wiedza o przywracaniu tej harmonii może być dla nas uzdrawiająca na wielu poziomach.

Minimum teorii, maksimum transformujących doświadczeń (ćwiczenia, medytacje), fascynująca przygoda i podróż do własnego wnętrza, w którym śnimy naszą rzeczywistość.

Nawiązujemy kontakt z naszymi Przodkami i Przodkiniami, aby integrować w sobie płynącą od nich moc, miłość i radość życia.

Żeby umożliwić jej swobodny przepływ.

Transformujemy toksyczne więzy blokującej przepływ życiowej energii i kreatywności. Przywracamy harmonię w relacjach z Przodkami.

W programie między innymi:

– Stan Kumulipo –  Twój pierwotny potencjał i jak uzyskać do niego dostęp na co dzień.

– Symbol Kanaka – nawigacja w Oceanie Życia (zastosowanie tego symbolu pozwala nam na określenie, czy zajmujemy odpowiednie dla nas miejsce w danym momencie życia).

 – Medytacje

– Ho’oponopono jako uzdrawianie połączenia z Przodkami (rozpuszczanie identyfikacji, odprowadzanie uwięzionych energii)

– Hawajskie Mapy Relacji

– Tradycyjny Rytuał ho’oponopono we wspólnym Kręgu

– Narzędzia pozwalających rozpoznać i trwale przetransformować blokujące przekonania i schematy rodowe.

– I wiele innych…

Głęboki uwalniający proces przy wsparciu energii Przodków, praca z ciałem, medytacje, uwolnienie trudnych połączeń energetycznych. Uzdrawiamy wzorce dotyczące przyjmowania, dawania i życia w obfitości.

To spotkanie z polinezyjską sztuka uzdrawiania kierowane jest również do tych z was, którzy czują, że dają z siebie dużo, angażują się i nie otrzymują zwrotu energii (w relacjach rodzinnych, intymnych, w pracy i pozostałych sferach życia), odczuwają problemy finansowe, bądź mają poczucie “niedostatku”.

Tradycyjny rytuał ho’oponopono daje efekty kilku intensywnych sesji terapeutycznych, pomaga uwolnić się od poczucia winy, poczucia bycia niegodnym, uzależniających relacji toksycznych, przetransformować blokady niepozwalające nam żyć w obfitości. Pomaga w odzyskaniu wewnętrznej integracji, spójności myśli, emocji, intencji i ich ekspresji w Prawdzie i zgodzie ze sobą.

* zajęcia nie są przeznaczone dla osób w trakcie terapii psychotropowej lub cierpiących na poważne zaburzenia psychiczne.

Szczegółowe informacje o tym, jak przygotować się do spotkania przesyłamy po potwierdzeniu rezerwacji.

  
Co zapewniamy:

  • profesjonalny program i prowadzenie
  • skuteczne narzędzia gwarantujące zmianę (pod warunkiem ich stosowania)
  • przerwy kawowe (ciepłe napoje)
  • wspaniałą atmosferę, cenne znajomości z pasjonatami rozwoju osobistego

Przygotuj się na ekstremalną pracę (krótkie przerwy, intensywne ćwiczenia) i wiele wyzwań. 

Ze wględu na charakter pracy ilość miejsc jest ograniczona.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat.

* zajęcia nie są przeznaczone dla osób w trakcie terapii psychotropowej lub cierpiących na poważne zaburzenia psychiczne. 

Ho’oponopono może stanowić jedną z najsensowniejszych metod przywracania i utrzymywania dobrych stosunków w rodzinie, jaka została kiedykolwiek przez ludzką społeczność wymyślona.
Dr Haertig

RELACJE UCZESTNIKÓW 

W połowie marca 2017 wzięłam udział w warsztatach ” moje relacje z Przodkami”.
Mimo, że już długo jestem w drodze poznawania siebie to warsztatowe spotkanie rozpoczęło dla mnie zupełnie nowy rozdział.
Minęły tylko 3 miesiące od zakończenia warsztatów, a ja codziennie widzę jak wiele się zmienia. Dopiero teraz uświadamiam sobie, że do tej pory byłam jakby odcięta od własnych korzeni. Oczywiście miałam teoretyczną wiedzą, a nawet rozrysowane drzewa genealogiczne, ale nie było we mnie czucia więzi i powiązań.
Wszystko dzieje się tak szybko. W pierwszych tygodniach po warsztatach, w sposób doprawdy magiczny ujawniła się prawda dotycząca mojej Prababci i odmieniła całkowicie moje postrzeganie Rodziny i trapiących ją problemów. To co wcześniej było tak skomplikowane nagle stało się jasne, poczułam jak moje życie wypełnia się nową wartością i wolnością.
W tym tygodniu, po mojej intensywnej pracy z ankietą to samo stało się w rodzinie mojego Męża. Całkiem nowe światło padło na nieżyjącą już osobę, dotychczas oczernianą, a jak się okazało w rzeczywistości potrzebującą pomocy. Smutek, ból przodka kładł się cieniem na życiu jego dzieci i wnuków. To bardzo smutna postać, która nie doświadczyła w życiu miłości i wsparcia, a nawet po śmierci była obciążana za niepopełnione czyny. Kiedy to stało się jasne, jakby słońce zajaśniało w Rodzinie. To całkiem świeża sprawa, ale ja już doświadczam zmian w energii Rodziny. 
Po warsztatach zupełnie inaczej piszę ankietę (która jest częścią stosowanej przeze mnie metody Ho’oponopono Morrnah Simeony), inne emocje towarzyszą mi przy samym procesie. Rzeczywiście czuję przynależność do Rodziny i czuję jej wsparcie. Nie jestem sama. Czuję, że mam tu do zrobienia coś w imieniu tych, którzy stoją za mną, stoją murem wspierając mnie na dobre i na złe. Jak to się stało, że dotąd tego nie wiedziałam, nie czułam?
To ostatnie doświadczenie uświadomiło mi, że moi przodkowie są zawsze przy mnie, wspierają mnie… ale i ja tu w świecie fizycznym mogę zrobić coś dla nich. Przez to, ze pojmę ich prawdę, otworzę oczy na ich historie, pochylę się nad ich życiem, jestem w stanie zrobić dla nich wiele, to zupełnie jak ” odczarowanie ” w bajce, odwołanie zaklęcia… a jeśli robię to dla nich, robię i dla siebie…zmieniam swój świat i energię dookoła, wpuszczam miłość, wybaczenie ….Pisząc ankietę robię to świadomie, ich imiona to nie puste słowa, a historie….które zdarzyły się w mojej Rodzinie…która jest żywa, zmienia się codziennie i ożywa kiedy napełniam ją Miłością.

Dziękuję Ci Joasiu za tą nową jakość w moim Życiu 😉

Agnieszka

 

Miałam okazję uczestniczyć w rytuale Ho’oponopono we wspólnym kręgu, podczas którego motywem przewodnim była obfitość i dobrostan. Warsztaty trwały kilkanaście godzin i kiedy już wszystkie miałyśmy „bezmyślne” umysły 🙂 Joanna Mądrzak poprowadziła piękny i niezwykle mocny rytuał Ho’oponopono. Po raz pierwszy miałam okazję tak silnie poczuć wsparcie i moc płynące od moich przodków i od Źródła Stworzenia. Mogłam poczuć i zobaczyć, jak płynąca fala tej mocy oczyszcza mnie z wielu ograniczeń oraz barier w niektórych relacjach.

Zrozumiałam, że jestem sumą moich przodków, ich wypadkową, ale ode mnie zależy jakim jestem człowiekiem. Biorę odpowiedzialność za swoje życie i ja decyduję, jak długo chcę jeszcze bawić się w różne życiowe dramaty i roztrząsać stare rodzinne historie. Ja decyduję czy poddaję się emocjom, procesom, dramatom czy wykorzystuję daną mi energię na konstruktywne działania. Poczułam ogromną wdzięczność do moich przodków za to, że za mną stoją i mnie wspierają.

Wyrzekając się swoich przodków, wyrzekamy się sporej części siebie. Widzę także zmiany w moim sposobie myślenia i postrzegania świata, w tym zmiany w podejściu do kwestii pieniędzy, obfitości i dobrostanu :). Czuję wielkie podekscytowanie na myśl dalszej zabawy z Zeszytem Zmian i ciekawość co dalej zadzieje się w moim życiu.

Pozdrawiam ciepło

Beata Jusik

http://szkolatajemna.blogspot.com
http://technikabowena.blogspot.com/

 

Dzięki Joannie rozpoznałam w szerszej perspektywie czym jest wsparcie przodków i ich miłość.
Zniknęły dawne urazy i rozczarowania. Opuścił mnie też stan niespokojnego oczekiwania, w którym się znajdowałam-tak jakby moje życie ciągle toczyło się w przeszłości albo przyszłości, zamiast TU I TERAZ. Na warsztatach (inni również) rozczesywałam swoje wątpliwości.
Miękkość a jednocześnie konkret, z jakim Joasia przeprowadzała wszystkich przez proces, mnie po prostu zachwycił, że już nie wspomnę o wiedzy, która do mnie dotarła.

Słowo profesjonalizm wydaje mi się bezduszne i mało wrażliwe, w porównaniu z tym co jest w stanie zaproponować innym ta ciekawa Istota.
Polecam…polecam z całego serducha i masaż i warsztaty u Joanny. A ja jestem po prostu wdzięczna wszechświatowi za to spotkanie.
Dziękuję.

Małgorzata Kałuzińska