Relacje z Przodkami

Twoje Relacje z Przodkami

 

warsztaty online

Nagrania są dostępne w panelu szkoleń na platformie Manawy. Dostęp do nich otrzymujesz na 365 dni.

Dostęp do tajnej grupy wsparcia na Facebooku otrzymujesz wówczas na zawsze.

 

Rezerwuję miejsce

 

 

* zajęcia nie są przeznaczone dla osób w trakcie terapii psychotropowej lub cierpiących na poważne zaburzenia psychiczne.

 

 

Idąc wsłuchuję się głęboko.

Nagle wszyscy moi Przodkowie
stają za mną.
Bądź spokojna/spokojny, mówią.
Patrz i słuchaj.
Jesteś owocem miłości tysięcy z nas.
Linda Hogan
NOTE TO SELF BEFORE DREAM-TIME TONIGHT
Spotkajmy się tuż przed Czasem Nowego Słońca, przed Zimowym Przesileniem, żeby pokłonić się Przodkom, wspólnie celebrować zmianę i uwolnić to, co stoi nam na drodze do nawigacji po oceanie życia w godności, wolności i miłości.

Prowadzi Joanna Mądrzak

Warsztaty autorskie inspirowane polinezyjską tradycją uzdrawiania relacji i coachingiem systemowym.

Zanim zaistniał czas, I’o –  niezamanifestowane Źródło Kreacji, wysłało oddech Mana poprzez Po (ciemność) i stworzyło Kane (manifestację uniwersalnej energii męskiej) – jednego z Twórców Kreatorów, następnie stworzyło Wahine (manifestację energii żeńskiej). Zamieszkali oni w domu słońca (Hale a ka La).

Kumulipo to polinezyjska pieśń kreacji, w ujęciu holograficznym przedstawia nie tylko powstanie Wszechświata i Życia, symbolizuje narodziny każdej idei i działania, dla których rozkwitu niezbędna jest równowaga pomiędzy energią męską i żeńską. Jest ona obecnie zachwiana w wielu dziedzinach naszego życia, wiedza o przywracaniu tej harmonii może być dla nas uzdrawiająca na wielu poziomach.

Minimum teorii, maksimum transformujących doświadczeń (ćwiczenia, medytacje), fascynująca przygoda i podróż do własnego wnętrza, w którym śnimy naszą rzeczywistość.

Nawiązujemy kontakt z naszymi Przodkami i Przodkiniami, aby integrować w sobie płynącą od nich moc, miłość i radość życia.

Żeby umożliwić jej swobodny przepływ.

Transformujemy toksyczne więzy blokującej przepływ życiowej energii i kreatywności. Przywracamy harmonię w relacjach z Przodkami.

W programie między innymi:

– Stan Kumulipo –  Twój pierwotny potencjał i jak uzyskać do niego dostęp na co dzień.

– Symbol Kanaka – nawigacja w Oceanie Życia (zastosowanie tego symbolu pozwala nam na określenie, czy zajmujemy odpowiednie dla nas miejsce w danym momencie życia).

 – Medytacje

– Ho’oponopono jako uzdrawianie połączenia z Przodkami (rozpuszczanie identyfikacji, odprowadzanie uwięzionych energii)

– Hawajskie Mapy Relacji

– Narzędzia pozwalających rozpoznać i trwale przetransformować blokujące przekonania i schematy rodowe.

– I wiele innych…

 

Informacje techniczne:

Nagrania audio i video będą uwalniane na platformie, do której dostęp otrzymujesz zaraz po potwierdzeniu zamówienia.
Możesz też uczestniczyć w nagraniach na żywo, które odbędą się w dniach 18-22 grudnia 2020 w grupie na Facebooku.
Dostęp do tej grupy wsparcia otrzymujesz wówczas na zawsze.
 

Głęboki uwalniający proces przy wsparciu energii Przodków, praca z ciałem, medytacje, uwolnienie trudnych połączeń energetycznych. Uzdrawiamy wzorce dotyczące przyjmowania, dawania i życia w obfitości.

To spotkanie z polinezyjską sztuka uzdrawiania kierowane jest również do tych z was, którzy czują, że dają z siebie dużo, angażują się i nie otrzymują zwrotu energii (w relacjach rodzinnych, intymnych, w pracy i pozostałych sferach życia), odczuwają problemy finansowe, bądź mają poczucie “niedostatku”.

Tradycyjny rytuał ho’oponopono daje efekty kilku intensywnych sesji terapeutycznych, pomaga uwolnić się od poczucia winy, poczucia bycia niegodnym, uzależniających relacji toksycznych, przetransformować blokady niepozwalające nam żyć w obfitości. Pomaga w odzyskaniu wewnętrznej integracji, spójności myśli, emocji, intencji i ich ekspresji w Prawdzie i zgodzie ze sobą.

* zajęcia nie są przeznaczone dla osób w trakcie terapii psychotropowej lub cierpiących na poważne zaburzenia psychiczne.

Szczegółowe informacje o tym, jak przygotować się do spotkania przesyłamy po potwierdzeniu rezerwacji.

Co zapewniamy:

  • profesjonalny program i prowadzenie
  • skuteczne narzędzia gwarantujące zmianę (pod warunkiem ich stosowania)
  • wspaniałą atmosferę, cenne znajomości z pasjonatami rozwoju osobistego

Przygotuj się na ekstremalną pracę (krótkie przerwy, intensywne ćwiczenia) i wiele wyzwań.

Ze wględu na charakter pracy ilość miejsc jest ograniczona.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat.

* zajęcia nie są przeznaczone dla osób w trakcie terapii psychotropowej lub cierpiących na poważne zaburzenia psychiczne.
Ho’oponopono może stanowić jedną z najsensowniejszych metod przywracania i utrzymywania dobrych stosunków w rodzinie, jaka została kiedykolwiek przez ludzką społeczność wymyślona.
Dr Haertig

RELACJE UCZESTNIKÓW 

W połowie marca 2017 wzięłam udział w warsztatach ” moje relacje z Przodkami”.
Mimo, że już długo jestem w drodze poznawania siebie to warsztatowe spotkanie rozpoczęło dla mnie zupełnie nowy rozdział.
Minęły tylko 3 miesiące od zakończenia warsztatów, a ja codziennie widzę jak wiele się zmienia. Dopiero teraz uświadamiam sobie, że do tej pory byłam jakby odcięta od własnych korzeni. Oczywiście miałam teoretyczną wiedzą, a nawet rozrysowane drzewa genealogiczne, ale nie było we mnie czucia więzi i powiązań.
Wszystko dzieje się tak szybko. W pierwszych tygodniach po warsztatach, w sposób doprawdy magiczny ujawniła się prawda dotycząca mojej Prababci i odmieniła całkowicie moje postrzeganie Rodziny i trapiących ją problemów. To co wcześniej było tak skomplikowane nagle stało się jasne, poczułam jak moje życie wypełnia się nową wartością i wolnością.
W tym tygodniu, po mojej intensywnej pracy z ankietą to samo stało się w rodzinie mojego Męża. Całkiem nowe światło padło na nieżyjącą już osobę, dotychczas oczernianą, a jak się okazało w rzeczywistości potrzebującą pomocy. Smutek, ból przodka kładł się cieniem na życiu jego dzieci i wnuków. To bardzo smutna postać, która nie doświadczyła w życiu miłości i wsparcia, a nawet po śmierci była obciążana za niepopełnione czyny. Kiedy to stało się jasne, jakby słońce zajaśniało w Rodzinie. To całkiem świeża sprawa, ale ja już doświadczam zmian w energii Rodziny. 
Po warsztatach zupełnie inaczej piszę ankietę (która jest częścią stosowanej przeze mnie metody Ho’oponopono Morrnah Simeony), inne emocje towarzyszą mi przy samym procesie. Rzeczywiście czuję przynależność do Rodziny i czuję jej wsparcie. Nie jestem sama. Czuję, że mam tu do zrobienia coś w imieniu tych, którzy stoją za mną, stoją murem wspierając mnie na dobre i na złe. Jak to się stało, że dotąd tego nie wiedziałam, nie czułam?
To ostatnie doświadczenie uświadomiło mi, że moi przodkowie są zawsze przy mnie, wspierają mnie… ale i ja tu w świecie fizycznym mogę zrobić coś dla nich. Przez to, ze pojmę ich prawdę, otworzę oczy na ich historie, pochylę się nad ich życiem, jestem w stanie zrobić dla nich wiele, to zupełnie jak ” odczarowanie ” w bajce, odwołanie zaklęcia… a jeśli robię to dla nich, robię i dla siebie…zmieniam swój świat i energię dookoła, wpuszczam miłość, wybaczenie ….Pisząc ankietę robię to świadomie, ich imiona to nie puste słowa, a historie….które zdarzyły się w mojej Rodzinie…która jest żywa, zmienia się codziennie i ożywa kiedy napełniam ją Miłością.

Dziękuję Ci Joasiu za tą nową jakość w moim Życiu 😉

Agnieszka

 

Miałam okazję uczestniczyć w rytuale Ho’oponopono we wspólnym kręgu, podczas którego motywem przewodnim była obfitość i dobrostan. Warsztaty trwały kilkanaście godzin i kiedy już wszystkie miałyśmy „bezmyślne” umysły 🙂 Joanna Mądrzak poprowadziła piękny i niezwykle mocny rytuał Ho’oponopono. Po raz pierwszy miałam okazję tak silnie poczuć wsparcie i moc płynące od moich przodków i od Źródła Stworzenia. Mogłam poczuć i zobaczyć, jak płynąca fala tej mocy oczyszcza mnie z wielu ograniczeń oraz barier w niektórych relacjach.

Zrozumiałam, że jestem sumą moich przodków, ich wypadkową, ale ode mnie zależy jakim jestem człowiekiem. Biorę odpowiedzialność za swoje życie i ja decyduję, jak długo chcę jeszcze bawić się w różne życiowe dramaty i roztrząsać stare rodzinne historie. Ja decyduję czy poddaję się emocjom, procesom, dramatom czy wykorzystuję daną mi energię na konstruktywne działania. Poczułam ogromną wdzięczność do moich przodków za to, że za mną stoją i mnie wspierają.

Wyrzekając się swoich przodków, wyrzekamy się sporej części siebie. Widzę także zmiany w moim sposobie myślenia i postrzegania świata, w tym zmiany w podejściu do kwestii pieniędzy, obfitości i dobrostanu :). Czuję wielkie podekscytowanie na myśl dalszej zabawy z Zeszytem Zmian i ciekawość co dalej zadzieje się w moim życiu.

Pozdrawiam ciepło

Beata Jusik

http://szkolatajemna.blogspot.com
http://technikabowena.blogspot.com/

 

Dzięki Joannie rozpoznałam w szerszej perspektywie czym jest wsparcie przodków i ich miłość.
Zniknęły dawne urazy i rozczarowania. Opuścił mnie też stan niespokojnego oczekiwania, w którym się znajdowałam-tak jakby moje życie ciągle toczyło się w przeszłości albo przyszłości, zamiast TU I TERAZ. Na warsztatach (inni również) rozczesywałam swoje wątpliwości.
Miękkość a jednocześnie konkret, z jakim Joasia przeprowadzała wszystkich przez proces, mnie po prostu zachwycił, że już nie wspomnę o wiedzy, która do mnie dotarła.

Słowo profesjonalizm wydaje mi się bezduszne i mało wrażliwe, w porównaniu z tym co jest w stanie zaproponować innym ta ciekawa Istota.
Polecam…polecam z całego serducha i masaż i warsztaty u Joanny. A ja jestem po prostu wdzięczna wszechświatowi za to spotkanie.
Dziękuję.

Małgorzata Kałuzińska