Rekomendacje

Sesje indywidualne

Chciałabym w ten sposób podziękować Joasi, za Jej czas i trud jaki mi poświęciła, żeby pomóc mi uporać się z moją trudną sytuacją życiową.
Krótko ją opiszę, dla zobrazowania  jak bardzo pomogła mi sesja u Joasi.
Około 4 miesiące temu mój mąż wyprowadził się i powiedział, że chce się rozwieść, świat mi się zawalił, byłam w takim emocjonalnym dole, że aż cud, że mogłam w miarę  normalnie funkcjonować. Trafiłam na stronę Manawy i w konsekwencji na sesję do Joanny zakończoną masażem Mona Lomi. 
Dzisiaj mija dokładnie 1 miesiąc !!!!!!! od sesji a ja jestem inną osobą. Jestem wdzięczna mojemu byłemu, że się wyprowadził, bo teraz mam czas i przestrzeń dla siebie, zaczęłam siebie lubić i z każdym dniem zakochuję się w sobie coraz bardziej, świat jest inny – wyraźniejszy, lepiej pachnie i smakuje. Ludzie wokół przestali marudzić, słuchają mnie z otwartymi ustami… jestem spokojna i coraz bardziej ciekawa co przyniesie jutro. Joasia dała mi wszystkie narzędzia do tego abym dzisiaj mogła powiedzieć – tak zmiany są dobre, ja jestem cudem, zasługuję na wszystko co tylko sobie wymyślę i wiem, że wystarczy tylko wyciągnąć ręce a Wszechświat to wszystko nam da.
Jeżeli trafiłaś na tą stronę to znaczy, że potrzebujesz Joanny i jej pomocy, nie zastanawiaj się, umów się na sesję najlepiej  zakończoną masażem, który jest tak cudnie relaksujący, można żyć inaczej uwierz mi, bo ja to już wiem. 
Joasiu jesteś Darem od Wszechświata, dziękuję Ci  jeszcze raz za moje nowe życie.

Małgosia

 

Z Joasią spotkałam się parę razy –podczas rytuału ho’oponopono i podczas sesji indywidualnej. Po takich spotkaniach zauważyłam duże zmiany w moim życiu, a przede wszystkim w samej sobie. Codzienne życie robi się bardziej radosne, przejrzyste, znikają kłody, które sami sobie rzucamy pod nogi. Urosły mi skrzydła i nabrałam pewności siebie.

Pojawiają się nowe możliwości, nowi ludzie.

Codzienną praktyką stało się świadome przebywanie z moim wewnętrznym dzieckiem, rundki EFT, notatki i oczyszczanie.

Joasia jest bardzo ciepłą osobą ,która pracuje bardzo intensywnie i potrafi dokopać się do pokładów, o których nie miałam pojęcia, a które tak bardzo nas blokują –teraz to wiem.

Po sesji indywidualnej wzmocnionej masażem Mana Lomi czuć przypływ energii,która utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie –po prostu wraca radość życia 🙂 

Praca z zeszytem jest bardzo zaskakująca, przyjemna i odkrywa radosne, ale i jeszcze trudne momenty do przejścia –dziś wiem, że warto nad tym wszystkim pracować .

Polecam zarówno rytuał ho’oponopono jak i sesje indywidualne dla osób, które zgubiły swoje marzenia, nie mają ochoty do pracy, chcą zmian w swoim życiu –jako sposób na odzyskanie tego wszystkiego 🙂

JOASIU JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ :)”

Irmina

 

W ciągu niecałych 2 tygodni nieoczekiwanie w moim życiu zaszły zdecydowane zmiany. Otóż zaczęło się od intensywnego warsztatu z rytuałem Ho’oponopono, wzmocnionym dalszą codzienną pracą, a w zasadzie zabawą z Zeszytem Zmian. Ale żeby tego było mało zapragnęłam jeszcze zintensyfikować proces sesją masażu Mana Lomi, wykonaną przez Joannę Mądrzak.

Miałam w życiu różne masaże, ale po raz pierwszy zdarzyło mi się rozpłakać, kiedy w jakimś napiętym miejscu na plecach masowała Joanna. Łzy poleciały mi nie z bólu, ale z uwolnienia jakiś głęboko zamkniętych emocji. Przed oczami nieoczekiwanie pojawiły się jakieś stare obrazy i zapomniane historie. Dalszy ciąg masażu był błogim rozluźnieniem się całego ciała.

Jednakże intensyfikacji zmian jeszcze było mi mało :), więc skorzystałam z sesji indywidualnej również u Joanny. Sesja trwała aż 4 godziny, za co jestem ogromnie wdzięczna. Była bardzo mocna i głęboka. Momentami były łzy, momentami śmiech. Ale ruszyły się aspekty, które nigdy wcześniej albo nie były zauważone albo były “załatwiane” powierzchownie. Zmiany na poziomie fizyczności – w relacjach z ludźmi zauważyłam niemalże od razu. Krótko po sesji miałam okazję poprowadzić krótki warsztat i po raz pierwszy czułam w sobie duży luz i spokój. Potrafiłam czerpać głęboką radość z tej pracy bez cienia stresu, który wcześniej mnie przytłaczał.

Czuję w sobie większą moc, pewność siebie, jasność kierunku oraz celu, do którego zmierzam. Czuję wsparcie i miłość przodków, które są bezcenne. Asiu, dziękuję za wielki przełom w moim życiu, który pomogłaś mi dokonać.

Beata Jusik

http://technikabowena.blogspot.com/

 

Z Joanną Mądrzak miałam wielki zaszczyt spotkać sie na warsztacie hooponopono oraz indywidualnych sesjach coachngowych. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia warsztatów i sesji oraz wielkich pozytywnych zmian w moim życiu oraz życiu moich bliskich po warsztacie i sesjach prowadzonych przez Joannę. Doznałam przemiany na lepsze, pozbywając się  starych schematów, które wpływały negatywnie na życie moje i  moich bliskich i stałam się bardziej zrównoważona i pogodzona ze sobą, a tym samym innymi. Sesje i warsztaty prowadzone przez Joannę są w sposób profesjonalny tzn. konkretnie, rzeczowo z empatią, ciepłem, wielkim zrozumieniem i troską. Nie miałam żadnych oporów, żeby otworzyć sie przed Joanną oraz na samą siebie. Sesje przebiegały płynnie i intensywnie. Jestem wdzięczna że miałam możliwość , aby spotkać Joannę – osobę pełną miłości, ciepła, pasji entuzjazmu i wiedzy, przy której bardzo dużo się nauczyłam i która w sposób znaczący wpłynęła na moje życie.
Gorąco polecam warsztaty i sesje coachingowe z Joanną Mądrzak.

Sylwia
 

 

Nowe Życie

Hej Joasiu!
Chciałam Ci tą droga podziękować za dwie bardzo udane sesje. Wiem, ze to nie było łatwo ogarnąć problemy całej mojej rodziny, ale Ty to zrobiłaś wspaniale i bardzo profesjonalnie.
Od czasu naszych sesji zaczęły sie dziać przeróżne, pozytywne rzeczy w mojej rodzinie. Przede wszystkim relacje z moimi dziećmi, które co prawda nie należały do najgorszych zrobiły sie jeszcze lepsze a to było dla mnie najważniejsze.  Podobnie i w ich życiu zaczęły zachodzić nieprawdopodobnie pozytywne zmiany. Myślę, że przeprowadziłaś te sesje lepiej niż niejeden dobry psycholog, ponieważ pokazałaś mi nie tylko, co spowodowało nasze problemy, ale pokazałaś  też sposób jak mamy postępować żeby ich uniknąć na przyszłość.
Jeszcze raz Ci bardzo dziękuję za bardzo udane sesje.

Pozdrawiam serdecznie

Grażyna

 

In the Fall of 2012, I was fortuntate enough to come into contact with a woman who lives in Wrocław, Poland, whose name is Joanna Mądrzak.  Besides being a publisher and wonderful translator, she is an amazing practitioner of the Ho’oponopono Hawaiian tradition of healing…. and is one of the lineage holders of this tradition.
    When I had my session with Joanna, it was truly amazing work, involving the energy and lineage of my ancestors from far back in my own family, to the present.  It is a practice of love and of intent.  Even if someone, such as a parent, or grandparent is not living, their energy still exists, and can be contacted, and asked for assistance, to help straighten out things which are not and have not been in alignment, because of various life circumstances.
    In my own life, my biological father left my mother, and so he was not present in my life to give me those things which only the father can really give to his son… (the energy of his blood ancestors.) This is the energy which pulses through all of us… and flows from our ancestors, through us, and into the future.
    Since my father had not been there for me when I was developing and growing up, I had missed out on much, regarding this flow of ancestral energy, and during an amazing session, Joanna helped my father (who has passed away), and my mother (who is still alive), take their correct places … in the lineage behind me…. (my father at my right side and mother at my left side. )    Each time one of these generations “shifted” into its correct formation, I felt a tangible shift in my own energy and strength, as I felt more connected to my ancestors, and powerful.
    In the time since this session… about six months…. my life has turned around in a good and powerful way.  People now go out of their way to help me to achieve my goals and share my vision of a shifting human consciousness, and Love has come unexpectedly into my life.   
    I make a habit of invoking these ancestors often, these days, and I can feel the good connection to them, and their loving, supportive energy…. as I project the energy of my lineage forward… through my life, and into the future.
   I can highly recommend Joanna Mądrzak as a skillful and powerful practitioner of this Ho’oponopono work.  I hope you have an opportunity to work with her, and to discover it’s healing qualities for yourself !  

Thank you, Joanna !!

Richard McDonald

Warsztaty

Magia i Moc Rytuału. Było to dla mnie piękne doświadczenie współodczuwania, uważności, otwierania się na siebie i na innych. Odzyskałam swoją siłę i pozbierałam zagubione aspekty swojej duszy. Dziękuję Joasi i wszystkim Pięknym Kobietom z Naszego Kręgu!
 
Kasia 

 

Same warsztaty i ćwiczenia, choć wymagały ode mnie dużo wysiłku, bardzo mi się podobały i mam poczucie świetnie zainwestowanych pieniędzy i świadomość tego, że nie mam odwrotu od bezkresu miłości, obfitości i dobrostanu. 🙂 Dziękuję Asiu.

Iwona

 

Rytuał Ho’oponopono we Wspólnym Kręgu to było wyjątkowe przeżycie i doświadczenie. Wspaniali ludzie. Bardzo intensywna i owocna praca. Emocjonalne oczyszczenie. Fantastyczny-bardzo energetyczny taniec Fregaty. Wspaniała opieka mentorska i wsparcie Joanny po warsztacie.Wspaniały początek niezwykłego Procesu Zmiany. Szczerze polecam 🙂

Alicja z Zielonej Góry

 

Pojechałam na warsztaty „Rytuał Ho’oponopono we wspólnym Kręgu” z ciekawości – co to takiego? Odkąd wróciłam ciekawi mnie, co JESZCZE wydarzy się w moim życiu. A zaczęło się dziać – uwierzcie mi i bądźcie ciekawi :). Joasia Mądrzak jest niesamowita, to jej zasługa.

Maja Dutkiewicz

 

…Jakiś czas później znalazłam się na warsztatach Ho’oponopono prowadzonym również przez Joannę Mądrzak. Z radością i ufnością weszłam w proces oddychania, przebaczania i transformowania.
I tę samą radość i ufność wyczuwałam u innych uczestników. Normalność i prostota z jaką Joanna przekazywała nam wiedzę i przeprowadzała kolejne ćwiczenia, sprawiły, że na warsztatach panowała bardzo rodzinna atmosfera i wzajemna akceptacja.
I ponownie udałam się w podróż w głąb siebie.

Dzięki Joannie rozpoznałam w szerszej perspektywie czym jest wsparcie przodków i ich miłość.
Zniknęły dawne urazy i rozczarowania. Opuścił mnie też stan niespokojnego oczekiwania, w którym się znajdowałam-tak jakby moje życie ciągle toczyło się w przeszłości albo przyszłości, zamiast TU I TERAZ. Na warsztatach (inni również) rozczesywałam swoje wątpliwości.
Miękkość a jednocześnie konkret z jakim Joasia przeprowadzała wszystkich przez proces, mnie po prostu zachwycił, że już nie wspomnę o wiedzy, która do mnie dotarła.

Słowo profesjonalizm wydaje mi się bezduszne i mało wrażliwe, w porównaniu z tym co jest w stanie zaproponować innym ta ciekawa Istota.
Polecam…polecam z całego serducha i masaż i warsztaty u Joanny. A ja jestem po prostu wdzięczna wszechświatowi za to spotkanie.
Dziękuję.

Małgorzata Kałuzińska

 

Kilka dni temu miałam okazję uczestniczyć w rytuale Ho’oponopono we wspólnym kręgu, podczas którego motywem przewodnim była obfitość i dobrostan. Warsztaty trwały kilkanaście godzin i kiedy już wszystkie miałyśmy „bezmyślne” umysły 🙂 Joanna Mądrzak poprowadziła piękny i niezwykle mocny rytuał Ho’oponopono. Po raz pierwszy miałam okazję tak silnie poczuć wsparcie i moc płynące od moich przodków i od Źródła Stworzenia. Mogłam poczuć i zobaczyć, jak płynąca fala tej mocy oczyszcza mnie z wielu ograniczeń oraz barier w niektórych relacjach.
Zrozumiałam, że jestem sumą moich przodków, ich wypadkową, ale ode mnie zależy jakim jestem człowiekiem. Biorę odpowiedzialność za swoje życie i ja decyduję, jak długo chcę jeszcze bawić się w różne życiowe dramaty i roztrząsać stare rodzinne historie. Ja decyduję czy poddaję się emocjom, procesom, dramatom czy wykorzystuję daną mi energię na konstruktywne działania. Poczułam ogromną wdzięczność do moich przodków za to, że za mną stoją i mnie wspierają.
Wyrzekając się swoich przodków, wyrzekamy się sporej części siebie. Widzę także zmiany w moim sposobie myślenia i postrzegania świata, w tym zmiany w podejściu do kwestii pieniędzy, obfitości i dobrostanu :). Czuję wielkie podekscytowanie na myśl dalszej zabawy z Zeszytem Zmian i ciekawość co dalej zadzieje się w moim życiu. Gorąco polecam warsztaty Joanny Mądrzak Obfitość i Dobrostan z rytuałem Ho’oponopono we wspólnym kręgu. 

Pozdrawiam ciepło

Beata Jusik

http://szkolatajemna.blogspot.com
http://technikabowena.blogspot.com/

 

Codziennie dziękuję Wszechświatowi, że podsunął mi wiadomość o Warsztacie. Dziękuję też sobie, że zaufałam swej Intuicji i zainwestowałam czas i pieniądze w ten “projekt”. Inwestycja zwraca się z ogromną nawiązką w każdym aspekcie, nad którym pracowałam i jeszcze w paru innych, o istnieniu których do tej pory miałam mgliste pojęcie.
Zajęcia prowadzone były rzeczowo i konkretnie, z wielką dawką ciepła i empatii. Przez cały czas spotkania czułam się komfortowo i bezpiecznie. Dane mi było wiele przestrzeni do wyrażenia siebie i swoich potrzeb, za co serdecznie dziękuję prowadzącej Joannie i mojej cudownej grupie wsparcia.
Praca z zeszytem umożliwia mi jeszcze dokładniejsze przyjrzenie się sobie i swoim potrzebom. W trakcie pracy udoskonalam deklaracje, odkrywam nowe pokłady Mocy i otwieram się na nowe, nieograniczone możliwości. Jestem przekonana, że bez tej opcji “pracy powarsztatowej” i bez kontaktu z grupą moje sukcesy nie były nawet w połowie tak wspaniałe jak są teraz 🙂 Dziękuję wszystkim moim związkom :)”
 
Andżelika 

 

Spokojna praca z energią i cierpliwość Asi to atuty tego warsztatu. Nie było pędzenia i suchych informacji tylko płynny przebieg + mocne ćwiczenia. Ćwiczenia, które dały mi wgląd w swoje wnętrze i przeprogramowania nawyków. Był to idealny warsztat dla osoby świadomej swoich mocy i otwartej na zmiany. Wydaje mi się, że osoby, które zaczynają pracę z sobą skorzystały mniej.

Ja rzeczywiście dużo skorzystałam – dokładnie wyniosłam to czego potrzebowałam -energię, wiedzę jak ją utrzymać i świadomość stałego do niej podłączenia a, tym samym entuzjazm, zaufanie i chęć kreowania swoich marzeń i celów.

Zeszyt zmiany to świetne narzędzie, które dopinguje mnie każdego dnia, a deklaracje sprawiają, że dotrzymuję zobowiązań i widzę jak zmieniam się ja oraz wszystko co jest w relacji ze mną. 
Plan warsztatu i intencja są piękne, jednak dobór grupy powinien być adekwatny do świadomości uczestników. Ale Tobie Asiu udało się to jakoś pogodzić!

To był najbardziej efektywny i pracochłonny warsztat w moim życiu.

Dziękuję.
Dominika Kubicka

http://www.nowoczesnaedukacja.net/

Masaże

Kilka miesięcy później udałam się na masaż Mana Lomi do Joasi.
Uwielbiam być masowana. Mam też świadomość, że na moje doznania ma wpływ rodzaj masażu i osoba, która ten masaż wykonuje. Ten był czymś nowym. Jestem wielką fanką Lomi Lomi,a z Mana Lomi zetknęłam się pierwszy raz i byłam go ciekawa.

W trakcie tej sesji moje przeżycia zaskoczyły mnie samą. Joanna była bardzo uważna, a jej dotyk pełen intuicji. Po kilku minutach poczułam, jak z moich komórek, tkanek i większych obszarów uwalniają się energie i obrazy momentami niespodziewane.
Krok po kroku z mojego ciała fizycznego (i pozostałych również-wierzę, że je mam), uwalniały się nie tylko napięcia czy niewyrażone uczucia, które zalegały w moich tkankach, jak muchy w pajęczej sieci. Za pomocą gestów i dotyku Joanny (mocnego i głębokiego, bo obejmującego również kości) odblokowywała się z pamięci ciała wiedza moja i moich przodków. Joanna wykonywała nade mną jakiś niezwykły taniec ugniatając każdą mą cząstkę, a do mnie coraz intensywniej docierało, że ciało ma więcej możliwości, niż można to sobie wyobrazić. Z cierpliwością i empatią poruszała moimi kośćmi i mięśniami, a ja czułam, że wyłażę ze skorupy, otwieram się na świat. Skrupulatność, z jaką nasze komórki przechowują całą wiedzę na temat nas samych jest niewiarygodna, uwolnienie tej wiedzy, by stworzyć przestrzenie na nowe piękniejsze rzeczywistości powinno być naturalną potrzebą człowieka.

Joanna pomogła mi doświadczyć najpierw uwolnienia, a potem dobrostanu cielesnego. Dzięki umiejętnościom Joasi, jej wiedzy i oddaniu oraz jej sensytywności i sensoryczności udałam się w podróż…śmiało mogę napisać…podróż w głąb siebie.
To był jeden z ciekawszych i zajmujących masaży, za który z serca dziękuję.

Małgorzata Kałuzińska

 

Uczestniczyłam w warsztacie hooponopono prowadzonym również przez Joannę Mądrzak, chodziłam także do Joasi na masaże Lomi Lomi nui oraz Mana Lomi. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia warsztatów oraz masaży. Warsztatom i masażom Joasia oddaje się bez reszty. Joasia jest osobą mądrą, ciepłą, pogodną, życzliwą i pełną miłości. Szczególnie polecam masaże u Joanny, które wykonuję bardzo profesjonalnie, dokładnie i starannie, a pragnę tu zaznaczyć, że nie są to ZWYKŁE masaże. Jestem bardzo zadowolona z masaży oraz wielkich pozytywnych zmian w moim życiu po masażach. Widzę po nich zmianę na lepsze, pozbyłam się  starych wzorców, stałam się bardziej wyciszona i pogodzona ze sobą. Masaże te nie tylko wyciszają, likwidują sres i odprężają ale także oddziaływują na duchowość oraz psychikę człowieka. 

Zuzanna Anusiewicz

Ho'oponopono Morrnah Simeony

Relacje praktyków Ho’oponopono zgromadzone mamy na odrębnej stronie, w części poświęconej tej metodzie.

Przeczytaj relacje praktyków