14 listopada opuścił ciało fizyczne Bruce A. Moen – inżynier, wynalazca, światowej sławy badacz niefizycznej strony życia. Autor serii książek: Podróże w nieznane, Podróż poza wszelkie wątpliwości, Podróże do życia po śmierci, Podróż do ojca ciekawości, oraz podręcznika i szkolenia Świadome podróże w niefizyczne światy – Szkolenia Wiedzy o Obszarach Niefizycznych i Sztuce Odzyskiwania.

Bruce zrewolucjonizował metody kontaktów ze świadomością istot, które odeszły z fizycznej rzeczywistości. Wynalazł prostą technikę koncentracji świadomości umożliwiającą zarówno nawiązanie bezpiecznych kontaktów, jak i odprowadzenie istot, które utknęły w wykreowanych przez swój umysł iluzjach. Nazwał ją Sztuką Odzyskiwania (The Art Of Retrieval).

Metoda Bruce’a jest prosta, racjonalna i w pełni weryfikowalna. Po każdym niefizycznym doświadczeniu umożliwia otrzymanie „dowodu” – niefizycznie przekazanej informacji, która pozwala udowodnić prawdziwość indywidualnego doświadczenia. Znalazła też wyjątkowo skuteczne zastosowanie w indywidualnym odzyskiwaniu utraconych aspektów świadomości osób żyjących w fizycznym wymiarze, w uwalnianiu się z klatek ograniczających przekonań.

Przez ponad dwie dekady Bruce podróżował po świecie prowadząc warsztaty swojej metody. Nauczał w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Azji i w Europie. Dzięki Niemu tysiące osób uwolniły się z iluzji lęku przed śmiercią, z traumy po odejściu najbliższych. Nauczyły się kroczyć drogą wolności ponad systemowo wpajanymi dogmatami.

Był ojcem chrzestnym naszego wydawnictwa, powstało bowiem przy okazji wydania polskiej wersji jego książek.

Człowiek o wybitnym umyśle, nieograniczonej wyobraźni, gorącym sercu, pełen empatii i szalonego poczucia humoru.

Dziękuję Ci Bruce za wspólną, wspaniałą podróż w tym wymiarze.
Joanna Mądrzak