Anna Kligert

Wieloletnia terapeutka i instruktorka medycyny naturalnej, m.innymi Wielka Mistrzyni Reiki, dyplomowana terapeutka Aura Soma. Uczyła się wielu technik uzdrawiania u najświetniejszych nauczycieli. Nauczała i prowadziła ośrodek medycyny komplementarnej ”Aura Center”. Stosowała w swojej pracy kryształy, regresje, medytacje  i metodę Sai Sanjeevini.

Kiedy poznała Morrnah Nalamaku Simeonę i rozpoczęła naukę u niej, pozostawiła wszystkie metody. Ho’oponopono uznała bowiem za najskuteczniejsze pośród nich. Była też asystentką oraz tłumaczką Morrnah i została przez nią wyznaczona na instruktora Ho’oponopono w Polsce i Danii. Jest jedną z kilku ostatnich nauczycieli tego procesu, którzy pozostali wierni oryginalnej metodzie.  Anna urodziła się w Polsce, mieszka w Danii na wyspie Bornholm.

Od 2007 roku Anna prowadziła kursy ho’oponopono w Polsce, dzięki czemu metody naczyło się około 2 tysiące osób. W maju 2014 roku przekazała nauczanie swojej uczennicy Joannie Mądrzak, która teraz naucza w Polsce.

Najbliższe kursy

Brak nadchodzących wydarzeń.

Wydawnictwo na FB

Morrnah Simeona na FB