Podziękowania Anna Kligert

Morrnah Simeona (1913-1992), hawajska Kahunka Lapa’au dostosowała do czasów współczesnych, przedstawiony w tej książce, proces Ho’oponopono i ofiarowała go w darze ludzkości. Nauczając podróżowała po całym świecie i przez ostatni rok swojego życia mieszkała w Kirchheim w Niemczech, u Yvette Mauri i Michael’a Micklei. Również tam opuściła nas na zawsze, pozostawiając wielki SKARB.

W celu rozpowszechnienia Ho´oponopono w Europie, stworzyła razem z Yvette w roku 1990 “Pacifica Seminars” i przekazała jej wszystkie swoje materiały, jakie są niezbędne do nauczania oraz tłumaczenia na inne języki, włącznie z tekstami, grafiką i fotografiami.

Ho’oponopono Morrnah Simeony to prosta i zarazem bardzo głęboka metoda rozwiązywania problemów i usuwania napięcia. Nie powoduje ona wysiłku, nie stwarza nowego stresu. Jest procesem skruchy, wybaczenia i przemiany, który przynosi pokój i harmonię poprzez oczyszczenie duchowe, mentalne i fizyczne.
Pozwala się nam uwolnić z zakodowanego w naszej podświadomości – banku pamięci, mentalnego śmietnika, który nie pozwala nam doświadczać wewnętrznego spokoju, odczuwać miłości i pokoju wobec innych istot, oraz całego stworzenia.
Ho’oponopono stanowi ważną kartę w księdze ewolucji duchowej człowieka, wzniosły krok na drodze stwarzania przez nas naszego życia z bezpośrednią pomocą Boskości.

Ho´oponopono przynosi pokój, harmonię, mądrość, miłość i wolność nie tylko tym, którzy je praktykują, ale również ich rodzinom, społeczeństwu, Ziemi i całemu Wszechświatowi.

Proces ten mogą stosować wszyscy, niezależnie od wieku, rasy, czy wyznania.
By go stosować nie musisz jechać na Hawaje, ani udawać się w żadne inne, przez człowieka stworzone, święte miejsce. Obecność Boska znajduje się bowiem w sercu każdego stworzenia.

Proces Ho´oponopono można stosować wobec każdej problematycznej sytuacji, nie ogranicza się on wyłącznie do ludzi, ale działa wobec wszystkich rzeczy,tak organicznych, jak i nieorganicznych.
Nie potrzebujemy też wiedzy o przyczynach wywołujących błąd. Jedyną informacją, jaka nam jest potrzebna, to zaobserwowanie aktualnego, doświadczanego przez nas problemu.

Gdy zaakceptujemy, że jesteśmy totalną sumą wszystkich wcześniejszych myśli, uczuć i czynów, że nasze obecne życie zabarwione jest tą pamięcią z przeszłości, widzimy jak proces Ho´oponopono zmienia nasze życie, naszą rodzinę i społeczeństwo.

Nie bez przyczyny Hawaje honorowały Morrnah Simeonę imieniem “Living Treasure of Hawaii” (Żyjący Skarb Hawajów).

Dziękuję Ci Morrnah.

Anna Kligert

Najbliższe kursy

Kwi
1
pon
2019
11:00 Moja Relacja z Podświadomością –...
Moja Relacja z Podświadomością –...
Kwi 1 2019@11:00 – Maj 10 2021@11:15
Szczegółowe informacje/Rezerwacja miejsc

Wydawnictwo na FB

Morrnah Simeona na FB