Wprowadzenie Morrnah Nalamaku Simeony

Poprzez wieki człowiek interesował się pracą umysłu. Następował rozwój różnych teorii i prób wykorzystania tego bezmiernego źródła energii. Zastosowanie owych teorii i prób przyniosło wiele ciekawych doświadczeń i wyników, które sięgają ponad świat fizyczny.

Poszukiwania bardziej skutecznego systemu wykorzystania możliwości umysłu są dalej prowadzone, tak przez specjalistów jak i przez laików. Dawni Hawajczycy na swój sposób wielcy psychologowie i psychiatrzy stosowali psychiczno-duchową metodę w celu kontaktowania się i wykorzystania bezmiernej siły umysłu.

Metodę tą nazywano Ho’oponopono. Stosowali oni dynamiczne podejście do likwidowania negatywnych skutków postępowania w poprzednich oraz obecnym życiu, poprzez oczyszczanie duchowe, mentalne i fizyczne, poprzez proces skruchy, wybaczenia, przemiany. Ho’oponopono było nieodłączną częścią ich filozofii i sposobu życia. Proces ten przenikał każde włókno ich egzystencji, stosunków rodzinnych, postępowania, nauczania i wychowania dzieci, wartości społecznych, wzajemnych stosunków i odniesienia do natury i całego Kosmosu.

Jestem rodowitą Hawajką. W wieku trzech lat otrzymałam dar uzdrawiania. Na podstawie mojego doświadczenia uzdrowiciela, rozwinęłam i opracowałam efektywne, przy tym proste i łatwe zastosowanie Ho’oponopono, dla zbudowania mostu pomiędzy przeszłością i światem dzisiejszym. Metoda ta była stosowana z sukcesem przez ludzi różnych kultur na całym świecie.

Podstawowym pytaniem, które każdy sobie zadaje jest: Co się dzieje we mnie i powoduje, że doświadczam stresu? Celem tego procesu jest odkrycie wewnętrznego powodu stresu, by następnie go zlikwidować.

Czym jest Ho’oponopono? Jest to metoda naprawiania błędu i tworzenia równowagi. Otwiera ona możliwość każdemu, kto jest zainteresowany, uzdrowienia wszystkich problematycznych sytuacji, stresujących związków, poprzez oczyszczenie, wyzwolenie, przemianę i zrozumienie związku pomiędzy człowiekiem i każdym atomem w każdej formie Stworzenia. Wszystko pozostaje uwolnione.

Ta prezentacja jest moją drogą do podzielenia się z Wami skarbem i kluczem o wielkiej wartości, Samo-Identycznością, która pozwoli Wam otworzyć, uwolnić i zmienić niezrównoważone wibracje oraz częstotliwości wewnątrz i wokół Was bez tworzenia stresu i pozwoli Wam otworzyć drzwi do waszego własnego Wszechświata i umysłu, jak również do przeżycia szczęścia, miłości i wielu owocnych dni teraz a także w przyszłości.

O KA MALUHIA NO ME OE Pokój z Tobą

Morrnah Nalamaku Simeona

Najbliższe kursy

Brak nadchodzących wydarzeń.

Wydawnictwo na FB

Morrnah Simeona na FB